Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bull terrier keverékemet kint...

Bull terrier keverékemet kint tartsam télen?

Figyelt kérdés
Menhelyről hoztam nyáron kb.2 éves bullkeverékemet és egy border keveréket. mindkettő növesztett téli bundát. Nyilván a borderrért nem aggódom, rajta látom, érzem, hogy sokat vastagodott a bundája. De a bullom bundája nem vastag annyira szerintem, hogy egész télen kint legyen, így ha hidegebb este van beengedném. Lábon álló dupla szigetelésű házikójuk van szalmával bélelve. Meleg kaja adott minden nap. Kérdés: Télen hány foknál engedjem be szerintetek a házba? (Ha szabadnapos vagyok így is beengedem őket 2-3 órára pihenni meg rex felügyelőt nézni, így nem gond a bent létük)Köszi a válaszokat
2013. nov. 17. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha nem muszáj ne hagyd őt kint. Én ha tehetem behozom a kutyáimat télen. Nem folyamatosan, de estére, amikor nagy mínuszok vannak akkor jobban érzem magam ha bent van/vannak.
2013. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jövő hétvége felé már lehetnek minuszok, akkor már beengedjem szerinted?
2013. nov. 17. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha teheted akkor engedd be. Legalább éjjelre. Megfagyni nem fog kint sem, de ha lehet akkor miért ne.
2013. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De ha meg éjszakára beviszed és reggel kirakod a mínusz X fokba akkor szerencsétlen kutya meg fog fázni.

Nekem is bullterrierem, egyébként -10 fokig bírják a hideget. Ha meg le van szigetelve a ház akkor semmi baja nem lesz, nem fog fázni.

2013. nov. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, duplán is le van hungarocellezve, kívülről meg belülről is. Plusz szalmával tömött zsák (huzat) is van alattuk. Akkor ha nagy fagy nincs mégse engedjem be?
2013. nov. 18. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
egy közös házuk van vagy kettő? ha közös, azt jobban kifűtik egymással. Nézik a kutyák a Rexet? Ez óriási? És hogy reagálják le benne a kutyát?
2013. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet kint igazából,ha növesztett téli bundás, és megfelelő a ház. Nálunk úgy oldottuk meg még pluszba a hideg elleni védekezést, hogy a kazánházba betettük a kutyaólat,így ott akármilyen hideg van napközben is bőven + a hőmérséklet.


Tévézésre rátérve, a kutyámmal megnéztem egy kutyás filmet, nem értette mért mászkál a képernyőn két kutya, reagált a nyüszítésekre stb.....fél órát nézte velem a filmet, utána bealudt az ölemben.

2013. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!