Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban lakunk és szeretnék...

Csori Fanni Georgina kérdése:

Lakásban lakunk és szeretnék a hugommal egy kutyát:-) De nem tudjuk milyen fajta legyen, egyáltalán milyen kutya alkalmas a lakásba? Én a Yorki, Westi, Mopsz ra gondoltam.

Figyelt kérdés
A probléma az hogy olyan kutya kéne aminek kevésbe hullik a szöre...

2013. nov. 14. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A yorkinak, westinek szinte egyáltalán nem hullik a szőre.

A mopsznak viszont igen.

2013. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A mopsszal sok a gond :(
2013. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És a csivava? De mondjuk az nem egy szép kutya...
2013. nov. 14. 14:29
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem havanesem van neki nem hullik a szőre, ha 2 naponta átfésülöm, meg mondjuk amúgy sem pedig hosszú szőrben tartom

Szomszédomnak westije van neki sem hullik, de őt kozmetikáztatni kell kéthavonta.

Aminek még nem hullik az az uszkár, máltani, yorki is jó ilyen téren de én mondjuk enm vennék mert elég santya egyedek vannak.

Csivavának hullik!!

2013. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi!:-)
2013. nov. 14. 14:54
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
kutyát még mindig nem a külseje alapján választunk..
2013. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vegyél menhelyről azok már lehet néháyn több éve is ott sínylődik mert mindenki a túltenyésztett fajtisztákat veszi.A menhelyen szebb kutyák vannak mint az összes Westi.Csak rájuk senki nem gondol.Nézz be ide is ha te nem ragaszkodsz a fajtisztához: [link] Kiírják ha ajánlják lakásban
2013. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

Kutyát nem külső alapján választunk,hanem megnézzük,melyik fajtának mik az igényei és tudjuk-e neki biztosítani.

A yorki bármennyire "cuki" terrier,nem könnyű kezelni,első kutyásoknak nem való,a fejetek tetejére fog nőni.

A westi is terrier,hasonló kaliber.

A mopsz iszonyat beteges,és hullik is a szőre.


Mellesleg,tudják a szüleitek,hogy ezekből a fajtákból,egy fajtatiszta kutya 100 ezernél kezdődik?

2013. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mony ***** válasza:
100%
Nekem Yorkim van,első kutyám és nem nőtt a fejemre... Tanítani kell,foglalkozni, és akkor nem lesz baj.Elég jó van ám mozgásigénye,ahhoz képest,hogy kis termetű.De Yorkit tényleg CSAKIS tenyésztőtől,mert nagyon sok beteges kutya van.És 70-80 ezer alatt nem találtok megfelelőt azt is tudnotok kell.
2013. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Mony ***** válasza:
Ja és a saját hajamból többet találok a lakásban takarításkor,mint amennyit a kutyám szőréből...
2013. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!