Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha csak napi 8, max.10...

Baj, ha csak napi 8, max.10 orat alszik a kutyam?

Figyelt kérdés

Ezt is csak ejjel. Napkozben szinte egyaltalan nem alszik. Allandoan jatszik, vagy uton vagyunk. Probaltam mar osztonozni, de csak ha hosszu orakra magara hagyom, akkor pihen. Mostanaban itthon vagyok, es mindig nyomomban van.

Hany ora alvas van nalatok?


2013. nov. 17. 23:34
 1/5 anonim válasza:
7%
Nálunk kb 15-18óra, ami érthető tekintve, hogy 16 éves kaukázusi-berni juhász (nagy testű) kutyáról van szó, aki túl van egy agyvérzésen is. Sztem 8-10 óra rohadt sok egyébként, 5-6órának kb elégnek kéne lennie. Az emberek egyébként óriási tévedésben vannak, ha este is adnak enni egy kutyának. Egy kutyának egyszer kell és szabad enni adni, méghozzá kb dél környékén. Ha ez nem megoldható munka miatt, akkor reggel és kész. Ha este vagy délután adsz neki, nyilván lepihen majd teli hassal, viszont üres hassal nem fog pihenni! Azt kéne eldöntened, hogy mit akarsz, mármint hogy milyen szolgál miatt van kutyád. Házőrzésre, vagy azért hogy játsszál vele, esetleg lehet mindkettő. A lényeg, hogy máshogy kell velük bánni
2013. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lakasban van tartva, hobbi celra.
2013. nov. 18. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs vele,más az energiaszintje. Az is számít, hogy mennyi idős? Egyébként a kutyák jellemzően akkor alszanak normális esetben, ha éppen nincs semmi dolguk.
2013. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MIlyen fajta?
2013. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Staffbull terrier. 11 honapos. Hat igen, a vereben van a joves-menes:-) de azert aludnia is kell, hogy kiegyensulyozott legyen.
2013. nov. 19. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!