Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám alszik szinte...

Ha a kutyám alszik szinte egész nap, akkor elég neki a mozgás/foglalkozás ami van?

Figyelt kérdés

Van egy idős kutyusom. Napi 3x van lent a séták fél órásak.Hétvégén pedig 3bból egy séta 1,5 órás kint vagyunk a parkban,de csak szaglászik,sétálgat komótosan.Hetente 2x-3x 30-40 percet szellemi lefárasztásra szánok.

De nem látom,hogy igényelne többet.Akkor elég neki amit nyújtok?


Ha látnám,hogy kevés neki,nyílván mindent növelnék,de már 2-3 éve ilyen.Nyilván örökké fiatal nem lesz.

Amúgy nem beteg,egészséges.


2013. okt. 13. 19:22
 1/6 A kérdező kommentje:
3-ból
2013. okt. 13. 19:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos bírna többet is, de ha emellett nyugodt, akkor elég neki szerintem.
2013. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy növelheted az aktivitás, hosszabb kirándulós sétákkal, hogy eddzésben maradjon. Ez jutott még eszembe.
2013. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megterhelni sem akarom az izületeit,mert volt már műtve az egyik lába.Amikor jó az idő akkor hétköznap is szoktunk többet sétálni,de már szaladgáni nem szaladgál,eleve nem apportos szóval a labda/bot nem izgatja.Sétákat mondjuk élvezi :)
2013. okt. 13. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
uhh,bocsi nem akartam ezt küldeni , helyette ezt: [link]
2013. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

Elvileg akkor elég neki, igen. De sok kutya unalmában is egész nap alszik, mert nincs más dolga...ismerős dagadt közép korú kutya egész nap lakásban van, kertbe alig engedik ki...egész nap döglik...tuti nem elég neki a mozgás pedig.

Vagy egy aktív kutya is tud alkalmazkodni. Ha 2-3 napig nincs akció, ő is alszik, ha jól van nevelve...

Idős kutyának ennyi séta elég sztem

2013. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!