Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyers halat lehet adni a...

Nyers halat lehet adni a kutyának?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azt mondta az állatorvos, hogy nem szabad nyers halat adni csak sülten, és minden egyéb hussal is igy van.
2013. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Halat csak nyersen szabad adni, sülten tilos. Nyers szálka jó, sült szálka rossz.
2013. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az előző kutyám kövér volt, mikor felhívtam a tenyésztőjét ő azt mondta, hogy ilyenkor nyers hallal etet, beszéltem az állatorvosunkkal ő is azt mondta, hogy nyugodtan. Egy halasboltban olcsón kaptam mindenféle halat, azt ledaráltam, táppal kevertem és így etettem. A kutya jó étvággyal ette.
2013. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

lehet adni neki.


Pontynál én most a keserűfogat buktam be nem ették meg miatta. Csukát nem ajánlott adni neki legalábbis a fejét nem árt levágni a fogazata miatt. Vadon fogott lazac hordozhat betegséget ami nem jó a kutyának( itthon ilyet csak csillagászati áron lehet kapni úgyhogy ez a veszély nem áll fen)


A többi mehet.


Halat főzve semmiképpen nem adnék emrt a szálka úgy megkeményedik és problémás lesz.. Nyersen puha és ehető.

Nekem ettek már többször halat. Semmi bajuk nem lett.

2013. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

1-es vagyok;

Akkor most ki mond igazat, igaz én szálkamentesen adom a kutyámnak a halat,de sülten.

2013. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
jah és én nem darálok semmi spéci. Úgy ahogy megkapom a halat oda adom nekik. Szépen lassan elnyámnyogják.
2013. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
jah bocsi hogy spamelek.. de nekem minden más húst is nyersen kap(kivéve disznó) több mint egy éve és köszöni jól van :)
2013. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
OK, de nektek milyen kutyátok van, mert lehet az sem mindegy.
2013. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

2amerikai bulldogom van meg egy palotapincsi ez szerintem mind két végletet lefedi.


Amúgy a fajta teljesen mindegy ebben az esetben.. a kutya az kutya az emésztő rendszerük közel ugyan az, nagyon minimális eltérések vannak csak.

2013. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nekem miért mondta azt az állatorvos, talán a tengeri hal és az édesvizi hal között van különbség.En egyébként abból a halból adok neki, amit magunknak sütök.Na mindegy.
2013. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!