Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Korához képest pici? Baj van...

Korához képest pici? Baj van az étrenddel?

Figyelt kérdés

2 nap múlva lesz 4 hónapos az argentin dog szukám. Korábban volt egy hasonló kérdésem, de most nem találom. Napi háromszor kap enni, hajnalban csak száraztápot, Happy Dog Puppy-t adok neki (rózsaszín csomagolású), kora délután szintén száraz+néha egy kis konzi. Este általában rizst kap, husival (csont nélkül) répával, éppen amit csinálok neki. A tápadagoló szerint egy etetés 195 gramm kell, hogy legyen, 10 kilós koráig.

Egy hete kapott oltást, akkor megmérte a doki, 7 kg volt. Nem vékony egyébként, átlagos alakja van. Étvágya hatalmas. Napi 4-5x megyünk el sétálni, ebből 2x1,5-2 óra futtató, más kölyökkutyákkal játszik. Aktív, de nem az az agyonpörgős típus.


Szívesen fogadok bármilyen tanácsot az etetéssel kapcsolatban, mert szerintem kicsi a korához képest. Akár a barf-ra is átállnék vele, csak nem tudok egy étrendet összeállítani.


2013. nov. 18. 15:22
1 2 3
 1/26 sippara ***** válasza:
46%

Ide jelentkezz: [link]


Mindenki abszolút segítőkész étrend összeállítás és minden más terén :)

2013. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindjárt meg is nézem. De szerinted is kicsi? Az eddigi étrendjéről mit gondolsz, rossz?
2013. nov. 18. 15:59
 3/26 anonim ***** válasza:
mutass fényképet!
2013. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
4 hónapos,és 7 kg??? Nagyon kicsi!! 7-8 hetesen ennyi a súlyuk !
2013. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A Happy Dognál sokkal jobb tápok léteznek,amik talán még olcsóbbak vagy hasonló árban vannak.Ilyen pl.a Brit Premium vagy a Josera kölyök tápjai,ami jobb minőségű.Meg kéne próbálni tápot váltani.

A konzerv szerintem teljesen felejtős,mert 80%-a víz,tápérték kevés.

2013. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
kb. a duplájának kéne lennie sulyban.
2013. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Most csináltam róla két képet, tekintsetek el a minőségétől:) A lényeg látszik. Én ma megmértem 9 kiló volt, de ezek a szar itthoni mérlegek tudjátok milyenek.


[link]


[link]

2013. nov. 18. 21:21
 8/26 anonim ***** válasza:
biztos hogy 4 hónapos?
2013. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hát, ha nem hamisították meg a papírjait, akkor igen:) De miért tettek volna ilyet? Láttam a szüleit, nagy böszme dög mindkettő. Július 20.-án született. Azt hiszem 2 kombival/féreghajtással hoztam el, múlthéten kapott valamit, de annyi mindent mondtak, hogy nem tudom végül mit kapott. De szerintem valami ismétlő oltást. Orvost is váltani fogunk, majd megkérdezem az új dokit is.


Nem tudom, lehet, hogy csak későn érő?

2013. nov. 18. 21:50
 10/26 A kérdező kommentje:
Ja, tenyésztésből kizárt a foltja miatt, hobbi kutyának vettem. De nem hiszem, hogy ez befolyásolná a méretét...(?)
2013. nov. 18. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!