Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan lehet Brit kutyatápot...

Honnan lehet Brit kutyatápot rendelni?

Figyelt kérdés
A legolcsóbb megoldásra gondolok. Rendeljek online vagy vegyek boltba? Ti honnan rendeltek?

2013. nov. 18. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Innen:

[link]

Vagy innen:

[link]

Profi mindkét csapat, én ezektől rendeltem.

2013. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Édes aranyom! Nagy valószinüséggel állitom neked, hogy a hőnn áhitott kutyatáp amit Te Brittnek hiszel Csongrád-Bokroson készül,legalábbis jó része.
2013. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2. a "Brit" a kutyatáp neve, nem a származási helye... mielőtt okoskodsz, nézz már utána dolgoknak, mert így csak magadat égeted
2013. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

Most rendeltünk tőlük múlt héten,azt hiszem,Ők a fő forgalmazók és nagyon rendesek.Igaz,mi az Astor nevű tápjukat rendeltük,ami a Brit gyártósorán készül és imádják.

5000 ft felett ingyen szállítanak.

2013. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én innen: [link] rendelem, nagyon megvagyok velük elégedve és adnak ajándékba egy csomó kutya kaki szedő zacskót.
2013. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi meg kaptunk az Astor mellé ajándékba 2X3 kg Britet meg két jutifali csomagot :)
2013. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a petissimotól szoktam rendelni. Tényleg nagyon jók! Ahány zsák tápot veszel, annyi csomag kakizacsit kapsz ajándékba, nagyon hasznos. :)
2013. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mikor utoljára néztem, akkor az Adult Medium a dogshop-on volt a legolcsóbb, a bárányos meg a zoofast-on.
2013. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves első, olyannyira profi csapat, hogy 1 hónap múlva hozták meg a kiskutyám tápját, és azt is úgy, hogy én hívtam fel őket :D szóval dogshop szerintem nem jó ötlet, teljesen megbízhatatlanok.
2013. nov. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Mi innen szoktuk venni, szerintem a legolcsóbb a neten. Mi adult large-ot vesszünk 15 kg 7790 ft ba kerül.

Nagyon jó táp!

2013. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!