Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit prémium kutyatápot csak...

Brit prémium kutyatápot csak rendelni lehet?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a kutyának de ha Budapesten lehet személyesen is venni, akkor inkább ezt a variációt választanám.

2013. febr. 12. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fressnapfban biztos van, de szerintem a legtöbb állateledeles boltban is kapsz.
2013. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eddig nem találtam, max kimérőset de azoknak nem tudták megmondani a nevét. Fressnapf-ban párom már nézte de ott nem volt. Amiket meg talál, drágábbak voltak, mint rendelve.
2013. febr. 12. 16:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fressnapfban nincs és más állateledel boltokban sincs.

De tudok olyan helyet,(igaz hogy itt is meg kell rendelni) de személyesen elmehettek érte. Ha érdekel, írom a címet.

Egyébként miért nem jó rendelni? Én mindig rendelem, és semmi probléma nincs :)

2013. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na a másik kérdésem az lenne, hogy ti honnan rendelitek? Találtam több oldalt, érdekelne, hogy melyik az, mely megbízható.

Nem a rendeléssel van gond, hanem, hogy személyesen mennénk érte itt Budapesten. Ha lehet, nem akarok postaköltséget is fizetni, ha egyszer érte is lehet menni. :)

2013. febr. 12. 18:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Találtam egy oldalt, ami elég összeszedett és szimpi de utána olvastam és személyesen csak Lengyelországban lehet átvenni... na kössz. :D
2013. febr. 12. 18:45
 6/13 anonim ***** válasza:
A Petissimonál (volt webkutya) érte mehetsz a III. kerületbe, ha gondolod, de szerintem baromira nem éri meg, mert 1 zsák Britet 390 ft-ért kivisznek. Ennél lényegesen többet költenél, ha érte mennél.
2013. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem kell költeni mert páromnak van bérlete. :) De azért köszi. Azért mondtam, hogy ő csak felszáll valamelyik tömegközre és annyi. Köszi, erre rákeresek!
2013. febr. 12. 18:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egy nagy zsák tápot nem cipelnék tömegközlekedéssel az tuti, ha ennyiért elhozzák házhoz, de ti tudjátok.
2013. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

én is a Petissimo-tól rendelem. 2 db 15 kg-os zsákkal szoktam venni és ingyen házhoz hozzák ;)


a másik az allati.com, az ő üzletük a IX.kerben van, most épp akciósak a Brit Premium tápok, személyes átvétel is van.

2013. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Cipeltem én a kis termetemmel nagyobb zsákokat is már. :) Párom meg csak el tudja hozni, ha én is. Ráadásul kb. másfél-két óra és meg is járja ha ő hozza el. Most az első oldalt néztem, meglesem a másikat is.

Köszi a segítséget!:)

2013. febr. 12. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!