Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan, hogy egy kutyánál...

Van olyan, hogy egy kutyánál elmarad a kamasz kor?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves lesz a máltaim,de még semmikyen 'lázadást" nem tapaaztaltam...kan kutya,nincs ivartalanítva.
2013. nov. 19. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Mit értesz "lázadás" alatt?


Pisiljen a cipődbe? Egye meg a postást ? Esetleg kajálja végig a kamrát ?

2013. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd akkor beszélhetünk kamasz korról, ha látod, hogy titokban ott cigizik a fa mögött vagy elviszi a kocsitokat este, hogy bulizni menjen.... :D
2013. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engedetlenség,olyan dolgokat csinál,amivel felhívja magára a figyelmet.
2013. nov. 19. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a "kamaszkor" butaság, én nem hiszek benne. Egyik kutyámnál sem tapasztaltam még, pedig nem tegnap kezdtem el őket tartani. A nevelés a titka. Ha egyszer rendesen megtanítottad neki, hogy visszajöjjön például, akkor nem fogja hirtelen megtagadni csak mert ránéz a naptárra és rájön, hogy neki most kamasznak kéne lennie. És természetesen egyik kutya sem tökéletes. Azért mert mit tudom én, néhányszor nem úgy viselkedik ahogy kell és egész véletlenül pont abban a korban van, még nem kell rögtön rámondani hogy hűű ez kamaszkor meg nem tisztel. Ilyen bármikor megeshet.
2013. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi!:))
2013. nov. 19. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A máltai egy elég simulékony, gazdis fajta, egyáltalán nem önfejű, így lehet, hogy a kamaszodás abban merült ki, hogy többször gondolkozott ilyeneken:

"ellopjam az asztalról a kekszet? ááh ne, a gazdi megölne"

szóval szerencsés fajta ilyen szempontból:)

2013. nov. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!