Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terrier kutyák hogy jönnek ki a többi kutyával?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen kutyánk régebben, kicsi voltam és imádott engem, most van egy Bordeuxi dogunk, szuka 5 éves, és egy bolognese kiskutyánk, melléjük szeretnénk egy staffit, sokat olvastam róluk már, tudom hogy sokat kell velük foglalkozni , tartásukat, stb..., de egy picikét tartok attól, hogy később nem e lenne köztük " balhé " :) kan kutyát akarunk a szuka mellé ... valaki? :)
2013. nov. 20. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:
a bolognese kisfiú, ezt elfelejtettem :) ( de ő ritkán van velünk, mert anyummal van )
2013. nov. 20. 21:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismered a kutyákat,akkor tudod,hogy nem a fajtája miatt balhéznak,ha balhéznak.Hanem azért,mert nem neveled megfelelően.


Szóval már csak te tudod,hogy alkalmas vagy-e egy staffira.


Amúgy nekem egy staffordom,egy keverékem és egy cane corso kutyám van.A staffi és a keverék kan,a corso szuka,soha egy balhé se volt,mert nem engedem,mindenki elfogad engem vezérnek.Ja,és mindenki ivartalanítva van.

2013. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ :) ! szerintem képes leszek rá, imádom a kutyákat és tanítani is szeretem őket :)
2013. nov. 20. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kiskortól lesznek együtt semmi gond nem lesz. Nekem is staffim van, egy álomkutya. Van egy párja is, mindketten szukák. Úgy volt hogy a barátom is vett staffordot de előtte én is, a haver kiment külföldre, a kutya meg nekem itt maradt. Alapjában megvannak, de néha támadnak nézeteltérések. A haverom kutyája fiatalabb de mégis rámenős, csipkedi a sajátom fülét. Erre az enyém oda-odamorog neki, de semmi vér. Nagyon jól alkalmazkodnak, nincs velük gond, hacsak nem egy agyon vert, antiszoc kutyád lesz, de ezt kétlem, ezt csak a hülye emberek csinálják, hogy ütik-verik őket. De az ivartalanítás mindenképp kellene.
2013. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább nevelés, mint fajta kérdése, hogy hogy jön ki más kutyákkal. :)
2013. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!