Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszúszőrű kutyának napi...

Hosszúszőrű kutyának napi sétához milyen nyakörv a jó ami nem fogja be a szőrét és nem rövidíti le?

Figyelt kérdés
Havanese keverék, eléggé kényes, világosbarna szőre van, fekete bőr nyakörve van naponta sokszor sétáltatjuk és nagyon ronda a nyakörvnél a szőre.Rövid és feketés.

#séta #nyakörv #hosszúszőrú kutya #erős anyagú
2013. nov. 21. 18:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
A kutya szőrzete miatt kerülni kell a fémből készült nyakörveket, illetve pórázokat. A fém nyakörv becsípheti, kitépheti vagy kidörzsölheti a kutya finom szőrzetét. A legcélszerűbb egy vékony nyakörvet venni amihez hasonló anyagból készült pórázt kapcsolhatunk.A bőr nem ajámlom vmi kímélőbb anyagból
2013. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bármilyen nyakörvet is használsz, a szőre le fog kopni. Azt tudod csinálni, hogy veszel egy jó minőségű nyakörvet, ami legalább nem fogja be a szőrét.
2013. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem.Fémet nem használunk azt tudom, hogy nem jó.Most nézegettem textil nyakörveket csak félek az meg kifeslik.
2013. nov. 21. 18:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos akármilyen van rajta kidörzsöli a szőrét. Egy jobb minőségű vékony bőr nyakörvet ha veszel az legalább strapabíró. A textilek hamar szakadhatnak, nem valók semmire, tapasztaltam már egyszer-kétszer.
2013. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Akiteki ***** válasza:

Pont ilyen okból használok éve hegymászókötélből készült nyakörvet. Van vékonyabb és vastagabb kivitelben is. Gömbölyű, ezért elgurul a szőrén, nem csípi be, nem dörzsöli le. Arra vigyázz, hogy csak a sűrű szövésű jó, amit ha meghúzol, nem nyúlik egyáltalán.

Ilyen anyag: [link]

Ez van külön nyakörv-póráz variációban is. Néha a fresnapf-ban lehet kapni, de a neten is tudsz rendelni.

2013. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én most csak azt nem értem, hogy a textil mitől használódik el olyan könnyen?

Ja, hogy tépi a kutya? - Meg kell tanítani sétálni.

2013. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
[link] ez lenne a hegymászóköteles?Sajna nálunk nincs Fressnapf
2013. nov. 21. 22:03
 8/14 Akiteki ***** válasza:
2013. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jajj bocs rosszul linkeltem, de akkor ez az ugye?
2013. nov. 22. 00:00
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]


erről mi a véleményetek.Ez mondjuk bőr, de hengeres.

2013. nov. 22. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!