Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszúszőrű kiállítási kutyána...

Hosszúszőrű kiállítási kutyának milyen nyakörv?

Figyelt kérdés

Most is van egy hosszúszőrűm,ő keverék.Vele egy vastag,fémnyakörvet használunk. Persze csak sétánál van rajta,de a szőre ott így is tört,és kopott.

Most tervezek venni egy fajkutyát, kiállításra,aki szinén hosszú szőrű lesz. Milyen nyakörvet érdemes használni a séták idejére,ami nem roncsolja a szőrt?


2012. febr. 22. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
én folytót használok ami ha rendesen sétál a kutya még csak nem is szorul a nyakán így egyáltalán nem töri a szőrüket ( szintén hosszú szőrű kiállítási kutyáim vannak)
2012. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LadyLoss ***** válasza:
Az én skót juhászomnak sosem kopott ki a szőre, de még csak meg se tört, a sima egyszerű szövet nyakörvtől. Csak arra a pár órára van rajta, amíg sétálunk. Fémet ne használj hosszú szőrűn, mert tépi a bundát.
2012. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akiteki ***** válasza:
A fém teljesen biztosan letöri. A legkíméletesebb a hosszú szőrhöz a labradorpóráz hegymászókötélből.
2012. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

fémet én a rövid szőrű kutyámon sem használok, mert látványosan töri a szőrt (nem csutka rövid a szőre, de a német juhászénál pl rövidebb). ami bejött, az a textil fojtó, akár fojtóra, akár fixre állítva.

kiállításon meg ring5

2012. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kiállítási hosszú szőrű kutyám van, mi csak sétáknál használunk egyszerű szövet nyakörvet és pórázt és nem roncsolja a szőrét.
2012. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 22. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen fajta, a retriever póráz a legjobb. Sajnos csak interneten, vagy kiállításokon lehet rendelni/venni, de eléggé elterjedt, keress rá! Az is folytó, de textil, vagy bőr, az én goldenemnek is az van, mert nekünk is a lánc törte a szőrt. Ajánlom nagyon, imádjuk!
2012. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:
Az Alpha-Vetben szoktam venni retriever pórázt. Szinte mindig van nekik.
2012. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!