Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Életedet adnád a kutyádért?

Életedet adnád a kutyádért?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan esetről olvasni ahol a kutya megmentette a gazdája életét az élete árán is. Te is megtennéd ezt a kutyádért?
2013. nov. 22. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Erről az ember elmélkedhet, és szövögethet romantikus vagy kevésbé romantikus gondolatokat, de az igazság úgyis csak éles helyzetben derül ki, mert ez nem olyasmi, amit az ember előre el tud dönteni.

Ha mondjuk kigyulladna a ház, be kéne mennem a kutyákért, akkor bemennék értük, ha látnék arra reális esélyt, hogy én magam is túlélem. Ebben az esetben előfordulhat, hogy mégis meghalok, pedig eredetileg nem ez volt a szándékom (a kutya meg mondjuk megmenekül).

Ha ez egy olyan döntés lenne, hogy 100%, hogy én nem élem túl, ha a kutya igen, akkor én nem áldoznám fel ilyen módon az életem.

2013. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretem a kutyámat, nagyon is, de az emberi élet fontosabb.
2013. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
osztom az első válaszoló véleményét. bár én így nem tudtám megmondani hogy igen vagy nem, mert ez úgyis csak éles helyzetben derülne ki, de így azt mondom hogy ami tőlem telik, azt megtenném érte
2013. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan helyzet lenne, hogy 100%-ban meghalok a kutyám pedig túléli, akkor a válaszom nem. Túlságosan hiányoznék neki, nem hiszem hogy meglenne mással, neki sokkal rosszabb lenne mert mg kiszolgáltatott helyzetbe is kerülne. Biztos lenne aki magához fogadja, de az nem ugyanaz.

Ugyanakkor folyóba utána ugranék, ha megtámadná egy másik kutya elé állnék (volt már rá példa), égő házba utána mennék, és egyéb dolgok. Amúgy shar pei, és bármennyire magának való is, ő is megtenné értem szerintem ha lenne rá lehetősége.

2013. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ez akkor derülne ki. -kispalikee-
2013. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván erre sokan rávágják, hogy igen, persze. Én is, mert úgy gondolom, hogy életemet adnám értük, de ezt így nem lehet tudni. A helyzettől is függ és még egy sor dologtól.
2013. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Ő a szívem hatalmas csücske,imádom tiszta szívemből de pont ezért nem vagyok önző. Családom tönkremenne, és a kutyám is,mert én vagyok a mindene.

2013. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A biztos halálba nem mennék a kutyáimért, de mondjuk egy súlyos sérülést megkockáztatnék
2013. nov. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!