Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha sok pénzt ajánlanának a...

Ha sok pénzt ajánlanának a kutyádért és rossz anyagi helyzetbe lennél odaadnád?

Figyelt kérdés

A múlt héten egy érdekes és egyben bunkó kérdéssel lepett meg egy ism.im.

Azt kérdezte tőlem hogy ha 10 milliót adnának a kutyámért(lehetetlen xD) akkor odaadnám-e?-

mondtam rá hogy ez egy baromság és természetesen nem hisz egy jó barát felbecsülhetetlen...veletek ha ilyen történne odaadnátok?

Én egy pillanatra belegondoltam...és uhh elkezdtem könnyezni, hogy hogy lehetek ilyen szemét hogy ilyeneken gondolkozom...:@meg hogy áhh..:/


2011. márc. 22. 17:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Soha!!! Számomra olyan mintha a családtagomat adnám el!
2011. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Inkább,nem ennék,de őket nem adnám semmiért!
2011. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert önző vagyok. Inkább szenvedjen velem a kutya mint hogy másé legyen. De én legalább bevállalom...
2011. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Nah most mmondjatok szivtelen dögnek ,de ha rossz anyagi helyzetbe lennék alig birnám etetni eladnőám nekem is jobb életem lenne meg a kutyának is mert ha már annyit pénzt ajánlana érte akk biztosjó helyet tudna neki biztositani amit én nem birtam megadni gondoljatok bele kutyának is jobb egy olyan hely ahol rendszeresenen kap enni mint ahol nem lehet h nehéz lenne oodaadni de meg tenném mert neki is biztosabb élete lenne ..de szrenecsére ez a veszély nálam nem áll fent h nem birom etetni meg ilyenek
2011. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Inkább szegény maradnák

mint hogy egy család tagomat adnám el :)

2011. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
41%
utolsó,inkább tanulj meg írni.
2011. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
bocs h nem tok irni szar a bilenytűzetem alig működik meg ssietek .. de szerintem lehet érteni és fáj amit irtam az igazság ..hülye felfogás ha te nem tudsz enni legalább a kutya kerüljön jobb helyre
2011. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Doruss ***** válasza:
100%
SOHA! Nem bírnám ki... Ha ezért eladnám, nem tudnék boldog lenni a pénzzel, felemésztene a bűntudat. És rettenetesen hiányozna, nem tudnám elviselni...
2011. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Az okosoknak:Volt már rá példa,hogy nem álltunk túl jól anyagilag,de mi akkor sem adtuk el a kutyákat és nem tőlük vontuk meg a kaját,hanem inkább lemondtunk egy moziról vagy adott esetben a nassolásról!
2011. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
58%
Jelen helyzetemben biztosan nem adnám el semmiért.Viszont ha lenne családom gyerekekkel , és mondjuk éheznénk akkor más lenne a helyzet.
2011. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!