Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kölyöktápot vegyek...

Milyen kölyöktápot vegyek mérsékelt áron? A Dog Chow-ról rosszat hallottam.

Figyelt kérdés

Egy keverék kutyusról van szó, felnőtt korában max 20 kg lehet majd.

Most Dog Chow-t eszik, és szeépen fejlődik, de azt olvastam, ez a táp kevés, és olyan eset is volt, mikor egy kutyus angolkóros lett tőle.

Szeretnék ennél jobb minőségűt adni, de az Acana, Eukanuba, stb. már kétszer ennyibe kerül, és ezt nem tudjuk megvenni (a felnőtt kutyusaink mellett).

Tudtok ajánlani valamit, ami nem kerül mondjuk 7-800 Ft/kg-nál többe, és mégis elég jó minőségű? Köszönöm!


2009. nov. 19. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem semmi gond nincs a DogChow-val. Nekünk fajtatiszta kutyánk van, kölyökköra óta azt eszi, és gyönyörű, egészséges kutyus lett belőle.
2009. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gondolom, gének kérdése is. Az a kutyus, amelyik angolkóros lett, egy dog, és ugye óriás fajtáknál többször fordul elő probléma a növekedés körül.

De azért jó lenne, ha tudnék neki jobbat adni, csak sokkal több pénzt nem tudunk érte fizetni.

2009. nov. 19. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
szia! Hogyha az acanát nagytételben veszed /18kg/ akkor 700 ft körül mozog az ára kilónként. neki a puppy junior kéne ami az allati.com-on 13.627 ft vagyis kilója 757, és ingyen házhoz hozzák
2009. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az Acanát 710-ért veszem kg-ját nállunk és nagyon jó. Ha nem tudod megfizetni akkor én a happy dog-ot vagy a bewi dog-ot ajánlom.Amugy teljesen jó a dog chow.
2009. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, ha meg tudnék venni 18 kg-ot egyszerre, akkor már nem számítana az ár :) úgyhogy a zsákos Acana nem jöhet szóba. Hát azért köszönöm, majd próbálok keresni olcsóbban.
2009. nov. 19. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt nézz szét!


[link]

2009. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Brit táp prémium minőség,kb. 40% hústartalom (Dogchow csak 15%), szokásos összetevők, izületvédők, vitaminok stb. Egy 15 kg-os kölyöktáp kb. 8-8,5 e forint.
2009. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na és ezt hol találom meg? És mi a neve?
2009. nov. 22. 07:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Brit táp a neve és webshop-okban lehet beszerzni.
2009. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában kapható állateledel boltokban, a lényeges ismertetője pedig itt van: [link]
2009. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!