Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mi a kedvenc kutyafajtá...

Nektek mi a kedvenc kutyafajtátok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, nektek mi.Linkelhettek képet, és írhattok indokot is. :)
2013. nov. 23. 21:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nekem a labrador, mert van egy labradorom. :)

Olyan szerethetőek, és cukik. :)

A rotit,goldent,bernit, és a border colliet én is imádom.

2013. nov. 23. 21:37
 12/15 anonim válasza:
100%
Kuvasz,Mudi,Pumi,Uszkár..
2013. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Rövid szőrű magyar vizsla. Gyönyörűek, okosak, kicsit makacsak. Mióta van vizslám, rájöttem, hogy kicsit macskás vonásai is vannak :). Szeret dörgölőzni, mint a cicusok, néha úgy is mosakszik, mintha macska lenne :D.

Másik kedvencem a golden retriever. Eszméletlen okos, könyen tanul, de ők is makacsak néha. Előbb volt a goldim (már 8 éves), mint a vizslám (most 1 éves). Rengeteg dologra a goldi tanította meg a vizsit, pl: nem szabad a bútort rágni, hogy kell szólni, ha ki kell menni... :)

Keverék kutyusunk is volt, ők is eszméletlenek :)

A goldit leszámítva csak befogadott, vagy ajándékba kapott kuttyunk volt. A vizsi színhibás, ezért megkaptuk ajándékba. Engem nem zavar, teljesen tökéletes kutya :)

Minden kutyánkat imádtam, fajtától, nemtől függetlenül :)

2013. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Álomkutyám mindig az argentin dog volt, van is egy itthon:)) A vizsla nagyon tetszik külsőre, de nem tartanék.
2013. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, a magyar vizslák nagyon szépek.Pénteken amikor vittem a kutyámat az állatorvoshoz, láttunk egy weimari szürke színű vizslát, ami nagyon szép volt.Nekem azért jobban tetszik a weimari, mint a magyar vizsla. :)
2013. nov. 24. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!