Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtátok?

Melyik a kedvenc kutyafajtátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Puszta kíváncsiságból szeretném megkérdezni, hogy kinek mi a kedvenc kutyafajtája,melyik tetszik legjobban, illetve amikor megvettétek/örökbe fogadtátok a kutyátokat, akkor mi fogott meg benne? Miért pont rá esett a választás? :)

Írjátok le azt is, hogy miért :)

Köszönöm!:)


2013. jan. 6. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem a boxer.Amelyik kiskutyát hazavittük azt nem én választottam ki hanem ő engem.Ő jött oda elsőnek hozzám és elkezdte csípkedni a gatyámat.Én már akkor tudtam,hogy őt kell hazavinnem és nem bántam meg.
2013. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amerikai bulldog-ok, de akibe most beleszerettem az a kings cavalier charles spaniel :)
2013. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Skót juhász, mert egyszerűen tökéletesek, szépek, okosak, kedvesek. Nem én választottam ki a kiskutyát, elmondtam a tenyésztőnek, hogy milyen kiskutyát szeretnék és mik a céljaim vele és ő ezt a kiskutyát ajánlotta. Azóta sem bántam meg, mert tökéletesen beváltotta a hozzá fűzött reményeimet.
2013. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Border Collie ês a Német juhász
2013. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, várom a továbbiakat :)
2013. jan. 6. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Több fajta is a kedvenceim közé tartozik: ausztrál juhász, berni pásztor, német juhász, border collie, de ha egyetlenegyet mondhatnék csak, akkor az a wolfspicc lenne. Talán mert nekem is az van. Amikor eldöntöttük hogy kutyát veszünk, olyan fajtát akartam, amit nem látok minden 2. háznál. A wolfspicc ritkább fajta, Magyarországon egyetlen helyen tenyésztik (legalábbis akkor egy tenyészet volt, most nem tudom), így sokat vártam rá. Mindig is nagyon tetszettek a hozzá hasonló küllemű kutyák, s mikor olvastam a belső tulajdonságairól, azok is nagyon megtetszettek. Így eldöntöttem, hogy nekem egy wolf kell. Pontosan nem tudom megmondani mi fogott meg benne, egyszerűen beleszerettem. Mikor megvettük mi választhattunk elsőként az alomból. Mindegyik nagyon gyönyörű, aranyos, játékos volt, de ő jött oda hozzám elsőként, rögtön elkezdte nyaldosni a kezem. Lassan 7 éves lesz, ő a mindenem, nagyon szeretem! :)
2013. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pitbull
2013. jan. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

és amikor megvettem akkor megláttam és megszerettem. szó szerint. mindig is gyönyörűnek tartottam ezt a fajtát. a közhiedelemmel ellentéttel iszonyatosan szeretetreméltó, kis szeretetre éhes puncsoló kis édes.


a pitbull kedvelő gazdi

2013. jan. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Uszkár, puli.


Most törpe uszkárom van, mert kicsi lakásban lakom. De ha egyszer lesz kertem, mindenképpen lesz egy pulim is. :)

2013. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2013. jan. 7. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!