Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyáron vásárolok egy máltai...

Nyáron vásárolok egy máltai selyemkutyát. Milyen kiadásokkal jár egy ekkora termetű kutya élelmezése?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tapasztalatlan kutyatartás terén, ezért vagyok csak az élelmezésre kíváncsi.

Fogalmam sincs, hogy magának a fajtának milyen eledelt szoktak adni, mennyit, és kb havi adagja mennyi lehet.

A nagytestű kutyáimat Joserával etetem, de a máltait kiállításra, később tenyésztésre is szánom.

Yorkisok válasza is érdekel.



2013. nov. 24. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális tápon rajta van az adagolási útmutató korra és súlyra vonatkoztatva.De elhiheted,még egy méregdrága (pl. orijen) tápból is bőven elvagytok 2-3 akár 4 hónapig is....
2013. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ekkora kutyának 100 g alatt van a napi adagja. De na jó, kerekítsünk 100-ra, akkor 1 kilóból 10-szer eszik, 5 kilóból 50-szer, 10 kilóból meg 100-szor, 15 kilóból 150-szer. Azaz a 10 kilós kiszerelés több mint 3 hónapig, de inkább 4-ig jó mivel fölfele kerekítettem.

Mondjuk van a josera miniwell, 15 kiló 12.000 ft, ha abból 150-szer eszik akkor az napi 80 forint.

2013. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!