Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia buldognál mennyire...

Francia buldognál mennyire gond az hogy nem lesz teljesen szoba kutya?

Figyelt kérdés
Mert van már egy kutyusunk és neki szeretnék inkább egy társat és kb. ugy tervezem hogy az éjszakákat töltené kinn de azt is nem a szabadba ha nem védett meleg helyen ez mennyire befolyásolja hogy nem lesz okos szelid kutya?

#kutya #bulldog szoba
2013. nov. 24. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp nem lehet kirakni,annak a fajtának gyakorlatilag szőre sincs...


Plusz ő egy társasági kutya,nem lehet elzárni az emberektől.A másik kutyát is engedjétek inkább be a bulldoggal együtt....


A szelíd,okos részt meg nem ez befolyásolja,hanem hogy mennyit foglalkozol vele,illetve kennelből veszed-e vagy olcsón szaporítótól..

2013. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ettől még lehet okos és szelíd kutya.


Bár a kutya falkaállat, és a legfontosabb neki, hogy a falkájával, azaz a családdal legyen. Szóval azt nem értem, ha nappal bent lehetnek, akkor éjjel miért nem?


A másik kutyus is kint alszik? Mindenképpen együtt aludjanak.

2013. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A másik kutya se kinn alszik a hidegbe. Csak azt akarom hogy ugy lehet e hogy egész nap kint futkározik vele? Hát persze hogy nem a mostani időszakra gondoltam hogy kinn van egész nap
2013. nov. 24. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2 kutya nem foglalja le egymást,max 1-2 órát,de NEKED kell lefoglalnod és lefárasztanod mind a kettőt.Ha folyamatosan együtt vannak,nem fognak neked a kertben futkosni.


Minden nap séta,játék,tanulás,nevelés.Akkor lesznek fáradtak és nyugodtak.

2013. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
télen én bent hagynám mivel vékony a bőreszőre :)
2013. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!