Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több kérdés egyszerre, Melyik...

Több kérdés egyszerre, Melyik a helyes?

Figyelt kérdés

1. melyik a heleys?

si-cu

shi-tzu

shih-tzu

si-tzu


2.Miért döntöttetek a jelenlegi kutyafajtákhoz?

magyarul mi motivált arra h ez a kutya fajta tökéletes

miért azt a kutyafajtát választottátok (milyen kutyitok van , szuka , kan , neve,neme?)


3.Szerintetek melyik a legennivalóbb legaranyosabb kutya a világon?


2009. nov. 20. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2. a heleys:))))
2009. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Szerintem a harmadik

2. Akkor még mindegy volt csak kutya legyen, mert csak 10 éves voltam. Vélatlenül látott egy hirdetést az állatorvosnál a nővérem és elmondta apukámnak, aki elment és megnézte őket. Kettő volt lány abból egyiknek göndörebb a szőre, és így lett az én kutyám. Azóta beleszerettem a fajtába, a mudiba. Másik kedvescem a dobermann, de olyan még nincs és nem tudom miért pont őt választottam, hiszen sok hasonló kemény kutya van.

3. Nem szeretem a cukiságot. Épp ezért pl sokkal jobban el vagyok a nagyobb kutyákkal, mert jó hogy aranyosak a picik meg minden de kutyázni még nem sokat lehet velük (tanítani őket). És nekem az az érdekes nem a babusgatás. Kifejezetten utálom a lecukizzák a kutyáim. Nekem a kemény kiállású, esetleg ijesztő kutyák jönnek be. Kb úgy lehetne megfogalmazni, hogy a "szexi gonosz" kinézet jön be. Ezért szeretem a dobermannt. És ezért nem barátságosak a mudijaim. xD

2009. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.shih-tzu a helyes...

2. elég magyarosra sikeredett a kérdés, kan shih-tzum van

és azért mert a shih-tzu bátor, jó fej, játékos, bohóc.

3. mindenképp a shih-tzu, a brüsszeli griffon a második, és hatalmas kedvencem a bobtail

2009. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi csak siettem és nem olvastam vissza *.*
2009. nov. 20. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!