Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leghosszabb kapcsolatod? És a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leghosszabb kapcsolatod? És a legrövidebb? Legszebb, és legborzalmasabb kapcsolatod? Szerelmes voltál mindig? Jelenleg tetszik valaki? Tepersz érte? Bocsi elég sok kérdés egyszerre. Ilyen úgy se volt még. ^^

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Mitől lesz jobb az életed, ha ezt megtudod?
2010. aug. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Unatkozok tudod...:D
2010. aug. 31. 01:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Leghosszabb, legrövidebb, legszebb és legborzalmasabb kapcsolatom sajnos egy és ugyanaz. Tartott kömény 1 hétig. :/ A "Szerelmes voltál mindig?" kérdést a kapcsolat idejére érted? Mert akkor igen. Jelenleg több lány is tetszik, de nincs kifejezett szerelmem, nem teperek senkiért.

18/F

2010. aug. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Leírom a legborzalmasabbat (ami inkább keserédes), hogy ne unatkozz annyira :D

18 voltam. Ő 25. ja, lány vagyok.

Egy szórakozóhelyre belépve láttam meg, és rögtön tudtam, ő kell nekem. Mondhatom, hogy szerelem volt első látásra. Mentek a koncertek, különböző külföldi bandák játszottak. A bulik után a merch standnál álltunk, amikor valaki megbökte a vállam. Egy lány volt. Azt mondta, 'ez a fiú beszélni szeretne veled' és egy srácra mutatott. A SRÁCRA. Akkor tudtam meg, hogy ő volt az egyik német banda dobosa.Elkezdtünk beszélgetni, a banda összepakolt, visszamentek a szállodába, de ő velem maradt egészen másnap délutánig. Végig a városban sétáltunk, és beszélgettünk. Az egészből óriási szerelem lett, de ami ilyen csodásan kezdődik, persze, hogy szarul ér véget. Fél évvel a találkozásunk után észrevettem egy általam addig nem látott MySpace profilját. Onnan tudtam meg, hogy felesége van, majd később azt is elmondta, hogy heroin és valium függő. Mindebből persze én hülye semmit sem vettem észre. Akkor és ott békén is hagytuk egymást egy pontig, amikor a legjobb barátja kiadta neki az MSN címemet. Azóta megbeszéltük a dolgot, azt is, hogy borzalmas időszakon mentem keresztül miatta. Nem féltem ezt közölni vele. Elhiszem neki, hogy sajnálja, tudom, hogy így van, és azt is tudom, hogy szeret. Azóta elköltözött a feleségétől, közelebb Budapesthez, és a legjobb barátja máig mondogatja, hogy a képeimet nézegetve sír éjszaka. Én már csak barátként tekintek rá, és totál mellette állok, de a szívem már régóta másé :) Hát valami ilyesmi :)

2010. aug. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak az utcsó két kérdésre válaszolok. Tetszik valaki. Teperek érte. Le sem szar. (Bár ez nem mindig volt így.) Jó érzés. 21F
2010. aug. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nah szóval.


A leghosszabb még mindig tart, májusban volt 2 éve.

A legrövidebb sztem nem volt több 1 napnál, de ha nem nézzük ezt az 1 napot, akkor 1 hét.

A legszebb természetesen a mostani kapcsolatom, olyan hogy legrosszabb nem igazán volt, talán a kapcsik vége fele.

Szóval rosszról nem tudok írni, mert minden jóban van valami rossz.

Az elején mindig szerelmes voltam de nem tartott sosem sokáig.

Nem tetszik senki, és persze nem is tudok érte teperni, ha nincs kiért. :)

2010. aug. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok. 20/L
2010. aug. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gabriell88 ***** válasza:

leghosszabb kapcsolatom két és fé év, legrövidebb 3 nap:D

legszebb egy fél éves kapcsolat volt eddig és a legrosszabb is..

A történet onnan indul h volt barátom, de a kapcsolatunk nem működött, nem illettünk össze, mikormár a vége felé járt a dolog, megismerkedtem valakivel, szerelem első látásra..az akkori barátommal szakítottunk, de barátok maradtunk, őszzejöttem pér napra rá ezzel a sráccal, minden szép volt és jó, soha nem volt egy vitánk sem, eljesen passzoltunk egymáshoz, szerettem és éreztem h ő is engem, olyan boldog voltam mint még soha eddig... majd egyik pillanatról a másikra pokol lett belőle.Pont a fél évet ünnepeltük volna, mikor szakított, egyik pillanatról a másikra, csak annyit kaptam magyarázatként, h engem akar védeni.. Órdítottam annyira fájt,hogy elhagyott, 2 hónapig álmatlan éjszakák, sírva elalvás stb...legszívesebben meghaltam volna, aztán szép lassan kiderültek a dolgok, mellettem volt még nem is egy kapcsolata, az egyik az exével..kiderült h sosem szeretett, soha nem tartotta komolynak a kapcsolatunkat, csak egy játék voltam a számára...Akkor úgy éreztem meghalt bennem valami..nem éreztem fájdalmat, sem semmit csak a csendet...azóta van barátnője... és éngem úgy tart számon, mintha sose léteztem volna, de már nem érdekel, azóta megismerkedtem valakivel, akiben ugyan nem bíztam (ugyan miért?)de azóta kiérdemelte a bizalmam, most együtt vagyunk és úgy érzem újra boldog vagyok:)

nah ennyit akartam

2010. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

01:33

Szomorú sztori.:'(

2010. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!