Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár hetes kölyköt találtunk,...

Pár hetes kölyköt találtunk, talán 2-3 hetes lehet. Nincs itthon se kecsketej, se tápszer. Mit tudok neki adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valami elmebeteg a biciklim kosarába rakott egy dobozban egy kb. 2-3 hetes kölyköt.A bolt pont most zárt be,semmi nincs itthon,ami jó lehetne(kecsketej,tápszer).Mégis mit adjak neki??


A macskámnak van van száraz tápja (Brit Sterilised),azt beáztatva megpróbáljam?


Állatorvos nem veszi fel a telefont a környéken.


A kölyök talán német juhász vagy vmi olyasmi keveréknek tűnik.


Köszönöm a válaszokat!


2013. nov. 25. 17:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? szegény kis kölyök, szerencse hogy hozzád került. nincs nagyon kihűlve? macskád szokott utcán csámborogni? ha igen, akkor zárd el a kölyöktől.
2013. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A táppal megpróbálkozhatsz szerintem.
2013. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Szolnok mellett lakom,egy kisvárosban.Bebugyoláltam és masszíroztam,elég "aktív" mocorog meg nyüszög. Inni ivott, tápot most áztatom.A cicám kinti-benti,de be van oltva,de nem engedtem a kicsihez,másik szobában vagyunk.


Esetleg még valami ötlet?

2013. nov. 25. 17:21
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
nézze meg holnap egy állatorvos, addig maradjon száraz melegben és legyen előtte mindig folyadék.
2013. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Fene tudja, mennyire hieteles vagy friss az oldal, de a sűrített tej végső megoldásnak beválhat. A macskatápot is megpróbálhatod, csak hogy túlélje, amíg kap rendes tejpótlót.

2013. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Sztem 2-3 hetes kölyök elég erős, h kibírja reggelig míg vmi ki nem nyit vagy dokit nem találsz. Ha tudsz kis vízzel itasd.

Nekünk van kecskénk, ha nem lennél olyan messze, adnék tejet. Keress valakit akinek van kecskéje, hígítva forralva adhatod cumiból a tejet.

(Nem lehet, h valami ismerős hagyta direkt Neked ott, mert tudja, hogy Nálad nagy eséllyel marad életben)?

2013. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg valami kuyás szomszédod, aki ki tudna segíteni?


(Beszarás, micsoda emberek vannak, mégis mit képzel, aki csak úgy letesz valahova egy kutyakölyköt, mintha használt papírzsepi lenne? Undorító, még jó, hogy te nem hagyod szegényt sorsára)

2013. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Esetleg főtt tojás vízzel összeturmixolva?
2013. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
forrázd le a macskatápot, és csinálj belőle egy hig pépet, ezzel kináld a kölyköt. Amig nem tudsz venni valami kiskutyáknak valót, ez is megteszi. Foguk van már?
2013. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Akiteki ***** válasza:

Nem tudom, ki hogy van vele, én mondjuk a használt papírzsepit sem szoktam más kosarába tenni.

Ideiglenesen jó lesz a macskatáp is. Öntsd le forró vízzel, ha megázott és kihűlt, törd össze villával. Ha van 3 hetes, már egyébként is kapna ilyesmit. Meg tudod állapítani a korát: szeme mennyire van nyitva? Fogai vannak már?

Szolnok mellett hol laksz? Törökszentmiklóson tudok ajánlani jó boltot, ahol kaphatsz neki megfelelő kaját. De ha van a közeletekben állatorvosi rendelő, ott is szoktak árulni. Lehet, hogy épp tele a rendelő, azért nem veszi fel. Próbáld még.

2013. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!