Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » üdv! A kutyám 8 hónapos...

Frs zsolt kérdése:

üdv! A kutyám 8 hónapos tacskó és nem szeret bent feküdni a helyén . Pedig védett, meleg vacok, mindig a ház előtt fekszik, lehet hogy elkövettem egy nagy hibát és odaszoktattam mert raktam ki neki takarót és így fekszik rá. NEM FÁZIK?

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
gondolom azért, mert a vackában nem szeret lenni, messze van tőletek vagy nem látja be úgy a terepet, a ház elé meg azért fekszik, mert ti is ott vagytok, veletek szeretne lenni, de mivel nem mehet be, ezért így van hozzátok a legközelebb
2013. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a két dolog lehet benne, hogy vagy nem szeret bent lenni, vagy hozzátok akar közel lenni.

Mi a nyáron csináltunk két hatalmas kutyaházat és direkt a teraszra, a bejárati ajtó elé raktuk, hogy a kutyaház bejárata rálásson a bejárati ajtóra, mert én is szeretem, hogy ha kinézek látom őket, meg így ők is elég közel vannak hozzánk, meg egész nyáron a kutyaházba tettem be a kajájukat, és gyakoroltam velük, a helyedre vezényszót, és mindig dobáltam be a jutifalatot, ha bementek klikkerrel klikkeltem. Annyi a dolog szépséghibája, hogy felcserélték a saját házaikat, és a nagykutya csak a kicsi házába passzírozza be magát, a kicsi meg csak a nagy házában hajlandó feküdni...pedig direkt méretre csináltuk az egészet, és mégis így oldották meg :) de a lényeg, hogy használják.

2013. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm..
2013. nov. 26. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!