Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARFOSOK! A marha mehet...

BARFOSOK! A marha mehet fagyasztás nélkül?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
A marhában ha jól tudom a borsóka féreg tud nagy galibát okozni. Én fagyasztom biztos, ami biztos alapon. 1-1.5 hét elég neki.
2013. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha forrázom akkor nem lehet gond belőle ugye?
2013. nov. 26. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is jó, de ha kivárod a 1,5 hetet, akkor sem lesz gond, mert a fagyasztás megöli a férgeket :)
2013. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És ha frissen adom (persze nem minden nap, alkalmanként) ugyanakkor rendszeres féreghajtás (drontal plus -> úgy tudom ez a leghatékonyabb, széles spektrumú parazitairtó) akkor nem gond ezek a "borsókaférgek" vagy mik ezek egyáltalán? :D

Bocsi, én úgy tudtam marhát kaphat minden körülmények között frissen, nyersen.

2013. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Remélem olvassátok még ezt a kérdést. Van még egy kérdésem.

Albiban nem túl nagy a fagyó, és nem is szándékozok emiatt venni. Kb egy heti adagot tudok beletuszkolni.

Most először kapott a kiskutyám "marhalépet". Ti etettek ezzel? Nagyon gusztustalan volt, de azt olvastam, kutyáknak ez tökéletes eledel.

2013. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én még nem adtam neki,de teljesen jó.:) Csak nem szabad túl sokat adni mert belsőségnek számít.
2013. nov. 27. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, h a drontal jó-e erre a borsóka féregre.

Igazából amit olvastam, elég ritka a marha állományban, de elég veszélyes.

Lépet adhatsz neki, de belsőségnek számít, így ne túl sokat :)

2013. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!