Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakáson belül, mivel lehet...

Lakáson belül, mivel lehet még levezetni egy kistestű kutya fölös energiáját?

Figyelt kérdés
Tacskó keverék kutyám van, napi 4x sétáltatom, klikkerezünk, szoktam vele a szobában "pecázni"(partvis nyélre kötök szőrös játékot és húzgálom előtte), dobálok neki labdát amit vissza kell hozni. Mindez ki is fárasztja egy időre , de aztán föl alá rohangászik a lakásban mint aki megőrült.Nyáron és jó időben amikor többet voltunk lenn, nem igazán volt ezzel gond, de ilyenkor gondban vagyok.Mit lehet még csinálni lakásban?Kifogytam az ötletekből.

2013. nov. 27. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert nyáron meleg van, ilyenkor nincs gond

Tudod, hogy 1 kutya sokat igényel...

Gondolom fiatal, ha ennyire zavar hogy kergetőzik, akkor vegyél mellé 1 másik kutyát, aztán nem lesz baj

2013. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Vegyél neki kongot, amibe lehet kaját tenni, az sokáig leköti a figyelmét.

Én azt szoktam még csinálni, hogy kiküldöm a nappaliból, eldugok 3-4 helyre kicsi sajtdarabkákat, és mondom, hogy keresd. na abba el szokott fáradni agyilag és fizikailag is.

2013. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez a keresősdi jó ötlet egynek.Köszönöm.:)

Első:nem veszek másik kutyát, bőven elég ő is.Azért rossz, hogy rohangászik mert nagyon dübög és az alattunk levők már szóltak, hogy de zajosak vagyunk...igazi jó szomszédok :S, meg nem akarom, hogy más dolgokon vezesse le a fölös energiáit és mondjuk ugasson vagy valami.

2013. nov. 27. 15:20
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Kedves első,nagy marhaságot írtál. Két kutya nem fogja lefárasztani egymást, 2 kutya 2x akkora rendetlenséget és zajt csinál,ha unatkozik.A kérdező egy kutyájával is küzd,hogy lefárassza,ha lenne neki még 1 az dupla energiába kerülne...


Kérlek,ne írj butaságokat,ha dunsztod nincs az egészről.

2013. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó.Az biztos!!
2013. nov. 27. 15:34
 6/12 sippara ***** válasza:
A kongot tudnám én is ajánlani, illetve pár ezer forintért lehet venni (vagy ha van egy kis kézügyességed, pár száz forintból lehet csinálni) kutya logikai játékokat, ilyesmiket: [link] ezekkel is nagyon jól elszórakozik a legtöbb kutya (ráadásul egyedül :P), mint említettem, kis kézügyességgel és némi faanyaggal a végtelenségig lehet kombinálni, bonyolítani a játékot :)
2013. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, a szomszédaid még egész korrektek voltak, van olyan, aki kapásból a rendőrségre megy :(

Amúgy vicces, hogy egy tacsi keverék ekkora zajt csap, mit csinál, ugrál a kanapéról a földre? :D

2013. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A szomszédaim befoghatnák mert mi meg azt tűrjük, hogy a hisztis gyerekük egész álló nap bömből és még mondják is neki, hogy sírjál csak.Nyáron a legjobb nyitott ablaknál.Amúgy nekik is van kutyájuk, de írtó kekeckedőek, úgy, hogy mi enm szólunk egy szót sem ha ők hangoskodnak...A kutya a kanapéra, ágyra nem jöhet, hanem csak szaladgál föl alá a padlószönyegen vagy 5 percig egyhuzamban aztán elfárad és lefekszik.Ez kb egy nap 1 max 2x csinálja, de dübög.

Ez a fa játék is jó ötlet, lehet barkácsolunk egyet párommal.

2013. nov. 27. 16:27
 9/12 intense ***** válasza:
Az a 4 séta milyen? Jó hosszúak, elengedősek? Lehet le kéne vinni olyan helyre ahol jó alaposan ki tudja magát szaladgálni, és akkor otthon csak aludna! Bár az enyém is ilyen lenne, őt sehogy nem lehet rávenni a több mozgásra, szintén két éves masztiff típusú és 15 perc aktív szaladgálás után meg van halva. :D
2013. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szintén tacsi keverékünk van, csak mi kertes házban lakunk, mikor kint elkezd rohangálni, akkor idebent halljuk, hogy odakint dübög a kutya alatt a föld, szóval, igen, egy kis tacsi képes ekkora zajt okozni :D
2013. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!