Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit fejez ki azzal a kutya ha...

Mit fejez ki azzal a kutya ha a szám szélét nyalogatja?

Figyelt kérdés
Ő kinti kutya és ha reggel kimegyek hozzá(első kintlétnél) akkor ha leülök a kinti székre addig nem hagy békén mig megnem nyalhatja a szám szélét.Ez miért van?Fezej ki vele valamit?Még mielött lehurrognátok hogy hagyom,egyáltalán nem hagyom mindig elfordulok felállok stb.De hát azért egy masztiffot nem olyan könnyű visszatartani.
2009. nov. 21. 07:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Az én kutyám is csinálta ezt, egy időben rákapott, szeretete jeléül... Már nem csinálja...

Azt fejezi ki, hogy nem szoktattad le rőla időben...

2009. nov. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

Masztiffod van? rohadt nagy az a kutya:D te jó ég:)

ja szerintem is szeret azért nyalogat.

2009. nov. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Segítek a leszoktatásban, gondolj arra, hogy mielőtt a szádat nyalogatta, a nemi szervét nyalogatta, vagy egy darab kakit rágcsált.
2009. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen,hát nem a legkissebb kutya.
2009. nov. 21. 07:45
 5/22 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem hagyom neki csak ha éppen nem rá figyelek akkor megpróbálja.
2009. nov. 21. 07:46
 6/22 anonim ***** válasza:
30%
lehet,hogy kaja maradt a szád szélén:D
2009. nov. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

Meg kellene nevelned a kutyust!

Többszöri határozott nem szabad, na de aztán erőteljes hangon! stb...

2009. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Azért csinálja, mert régen amikor a farkasok hazajöttek a vadászatból, akkor a kölykök odarohantak és a nagyok szája szélét nyalogatták, hogy azok visszaöklendezzék nekik a kaját. Tehát hogy megetessék őket. Biztos az alázat és szeretet jele is, de szerintem nem fog belehalni ha a szeretetét máshogy kell kifejeznie.
2009. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%

Az alázat és szeretet jele. Szerintem nagyon szívtelen dolog róla leszoktatni. Nem is tettem meg a sajátommal, csak felemelem a fejemet, hogy a számat ne érje el, így az államat és a nyakamat nyalogatja:)

Ellenben érdekes az a hozzáállás hogy le kell róla szoktatni mert előtte egy darab kakit rághatott. Nem inkább arról kéne elszoktatni?XD

2009. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Úristen, hát akkor engem börtönbe kéne zárni, mert 3 állatot is kínoztam avval, hogy nem nyalogathatnak! xD Komolyan mondom érdekes emberek vannak. Mégis hogy a francba akarod leszoktatni arról, hogy lenyalogassa magát ha tüzel vagy épp ne szagolja meg az új ismerős kutya hátsóját, vagy a saját fenekét, nemiszervét (gondolom te sem törlöd ki magadnak)?? Tuti lelkibeteg lesz ha nem nyalhat szét téged...
2009. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!