Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit fejez ki azzal a kutya ha...

Mit fejez ki azzal a kutya ha a szám szélét nyalogatja?

Figyelt kérdés
Ő kinti kutya és ha reggel kimegyek hozzá(első kintlétnél) akkor ha leülök a kinti székre addig nem hagy békén mig megnem nyalhatja a szám szélét.Ez miért van?Fezej ki vele valamit?Még mielött lehurrognátok hogy hagyom,egyáltalán nem hagyom mindig elfordulok felállok stb.De hát azért egy masztiffot nem olyan könnyű visszatartani.
2009. nov. 21. 07:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%

Nem írtam hogy lelki beteg lesz és azt sem hogy állatkínzó aki nem úgy tesz, mit én. A kisebbségi komplexusod vezet oda hogy kiforgasd mások szavait vagy más lelki betegséged van??

1.Mint ahogy írtam is, a nyakamat nyalogatja nem a számat szóval baromira nem érdekel előtte mit nyalt.

2. Ha valamit megszagol a kutya (mondjuk egy másik eb nemi szervét) nem kerül semmilyen baci a nyelvére mivel az orrával szagol.

3. Az én kutyám nem nyalja a fenekét de még a nemi szervét sem mivel annyira izmolt a combja hogy nem fér be a feje, csak ha segítek neki. Szóval tudom mikor nyalogatja magát de azért kösz a törődéstXD

2009. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Hát tudod a normális kutyák (nem sértésből, de tényleg vannak eléggéé eltorzult kutyák mamár akik nem kapnak levegőt sem meg szülni sem tudnak, szal nem csodálkozomm ha valamelyik meg a fenekét nem látja) elérik a hátsójukat. És nem a te kutyádról beszéltem hanem általánosságban. Azt csinálsz a kutyáddal amit akarsz, de nem kell olyanokat mondani, hogy nagy gonoszság leszoktatni róla. Irigyellek ha olyan kutyád van akinek mentalehellete van és tökéletesen engedelmes, sosem szagolt bele semmi csúnyába. Én ugyan a baciktól nem félek, nem is mondtam egyszerűen a tudat, hogy előttem a vért nyalta le a p*cijáról... Meg tudod az sem valami guszta ha tudod hogy ez csak abból a reakcióból maradt meg amivel azt akarja kifejezni hogy ugyan hánnyá má ki neki egy kis kajcsit... -.-" Hát nekem ez ááá... Sok anyakutya is megteszi ma még. De ez csak egy a farkastól megmaradt dolog, rengeteg megváltoztott azóta, nem lesz tőle semmi baja. Attl sincs baja a kutyának, hogy ma már nem ő vadássza le a vacsoráját. Hát nem tudom, nekem még az emberek nyála sem valami guszta, kivéve ha a páromról van szó... Nem gondolnám, hogy túl finnyás vagyok XD A kutya az kutya.
2009. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szegény nem tudja nyalni magát, azaz tisztálkodni, mert túl izmolt, ( ilyet én még nem is hallottam XD ) akkor remélem rendesen fürdeted!!! Szegény....
2009. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
16%

A pusziosztás, ősi genetikailag kódolt ösztön. A farkas falkában az alfa hímet és az alfa nőstényt sorrendben lefelé az alacsonyabb poszton álló farkasok egy szájon nyalással köszöntik, illetve ezzel a gesztussal ismerik el falkavezérségüket.

A kutya nyalakodása azt fejezi ki, hogy elismer téged falkavezérnek, főnöknek. Persze ez a kutyáknál vegyül már szeretettel, bújással, hízelgéssel, kéréssel is.

2009. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

1. Nem gonosz dolog csak szívtelen és nem kell hogy más szerint is az legyen:) Még mindig félreértesz. Én ezzel indokoltam azt, hogy hagyom neki. Ez a miértje.

2. Attól még hogy valaki soha nem hallott olyanról, hogy a kuyta nem éri el a péráját nem biztos hogy oylyan nagy szám. Elég gyakori jelenség ennél a bizonyos fajtánál. Viszont az én kutyám esetében rossz volt a megfogalmazás. Elérni eléri, csak lusta erőlködni.. Szóval segítséget kér hozzá:) Nem fürdetem.. És a kutya meg nem szegény. Sajnálni téged kell amiért olyan kretén vagy hogy beleütöd az orrod más dolgába és a válaszodnak köze nincs a kérdéshez.. Csak az okoskodás és a blablabla. Ismered azt a mondást hogy nem mind1 hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy hülye okoskodik? Illik rád.. (utolsónak szántam)

2009. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
bocsánat, javítanék: (utolsó előttinek szántam)
2009. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
40%
Most akkor nekem szánod vagy az utánam lévőnek? Én válaszoltam a kérdésre is, és nem kötelességem tudni hogy te azért engeded meg a kutyádnak mert úgysem éri el... Ezt csak te közölted a második oldalon, és akkor mondtam is, hogy általánosságban beszéltem.
2009. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21%
Az általánosságokat neked is szántam, a szidásokat csak az utánad lévőnek (14:10-es). Te még mindig tudsz normálisan fogalmazni és a kérdésre válaszolni. Nem kell törvényszerűnek lennie hogy egyet értsünk, sőt az a jó ha lehet normális keretek között vitatkozni.
2009. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 17.14-es!

Ne kreténezzél, hanem vezesd le az idegességedet egy kis testmozgással!

A kutyád túlizmolt, te meg túl ideges, és lassan már idegbajos is!

Pihentesd magad! Vagy nyalasd magad a kutyáddal!

Úgyis azt szereted!

2009. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
az alázat miatt! elismer téged vezérnek!
2009. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!