Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Póráz és és nyakörv vagy hám?

Póráz és és nyakörv vagy hám?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mihez?
2013. nov. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Macskának,görénynek határozottan hám mert nyakörvből meglépnek. Kutyának meg vérmérséklettől függően.
2013. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat kutyának kell
2013. nov. 28. 14:44
 4/18 anonim válasza:
7%
Én azt gondolom, hogy a hám humánusabb mint a nyakörv,mert nem terheli az állat nyakát,így a húzóerő a testen keresztül hat. Több országban az állatvédelmi törvény kutya esetében megtiltja a nyakörv alkalmazását.
2013. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 intense ***** válasza:
93%
Nálunk hám volt, mert azt mondták a kisállatboltban, hogy az való neki. Húzott, mint az állat, alig bírtam visszafogni, fordulgattunk milliószor, csak húzott és tiszta erőből, alig tudtam visszafogni a szépen cseperedő 30-40 kilós kutyát, kb. 100 kilónak éreztem. Aztán rátettem a pórázt és úgy éreztem mintha a kutya nem 100 kiló lenne csak mondjuk 20. Jóval könnyebb volt irányítani, mára kisujjból egy jól irányzott kis rántás és tudja mit akarok. Ha az elejétől így lett volna sok mindentől megkímélem magamat.
2013. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 intense ***** válasza:
96%
Lemaradt a vége, egyértelműen nyakörv, mert a hámmal sokkal jobban, az egész testével tud húzni, a nyakörvvel meg jobban is érzi az utasításokat!
2013. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem terheli a nyakát? Mondd már meg, hogy egy NORMÁLISAN közlekedő, azaz nem húzó kutyának mi az isten terheli a nyakát?


Nyakörv, mert pórázfegyelmet hámmal sosem fog megtanulni.

2013. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha van egy szépen sétáló, jól nevelt kutyád akkor igazából mindegy. Viszont ha ezekkel gondok vannak, egyértelműen nyakörv+póráz. Természetesen ez sétára vonatkozik.
2013. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hám a már szépen sétáló kutyáknak való. Nyakörv. Lehetőleg textil vagy heveder (ahogy tetszik).
2013. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Nyakörv és póráz. Hámmal nem lehet megtanulni normálisan sétálni.


Milyen érdekes,hogy az összes súlyHÚZÓ versenyen hám van a kutyákon...Szóval arra való.HÚZNI.

2013. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!