Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eladó Ónémetjuhász kutyát...

Eladó Ónémetjuhász kutyát keresek, tudtok?

Figyelt kérdés
A páromnak szeretnék karácsonyra egy kölyök kutyust, de nem találtam számomra elérhető áron, és remélem valaki tud ingyen, vagy tényleg olcsón, mert 16 évesen nincs túl sok keretem rá, de ő azt szeretne mindennél jobban, és gondoltam ezzel meglephetném :) Köszönöm a segítséget
2013. nov. 28. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
vzg gyerekek vagytok, ha annyira akar majd vesznek neki a szülei, te szerintem maradj ki ebből, mert amig egyikkőtöknek sincs keresete, a kutya csak púp lesz a szülők hátán
2013. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
a párom 23 :)
2013. nov. 28. 19:45
 3/20 A kérdező kommentje:
de szerintem ne a kettőnk életébe menjünk bele, én csak ez Ónémetjuhász kölyköt szeretnék neki :)
2013. nov. 28. 19:46
 4/20 sippara ***** válasza:
100%

Több ponton hibás az elméleted.


1. Ajándékba nem veszünk kutyát. Elhiszem én, hogy ő azt szeretne "mindennél jobban", én is szeretnék egy bizonyos kutyát mindennél jobban, de egy kanál vízbe bele tudnám fojtani, aki ezen igény kielégítésére elém rak karácsonykor egy szaporítós kölyköt, akiért még fizetett is.


2. Ingyen kutya NINCS. Ingyen autó sincs, ingyen ház sincs, tessék hozzászokni.


3. Egy fajtatiszta kölyök ára mondjuk 80 ezer forinttól kezdődik (hobbi célra, ivartalanítási kötelezettséggel).


+1. TÉNYLEG nem ajándékozunk élő állatot. Érted, csecsemőt sem adsz ajándékba a barátnődnek, aki már szeretne babát...

2013. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

nem azt várom hogy mindenki kioktasson, kérem...

egy kérdést tettem fel. a kutyust. nem 8 másikat. köszi

2013. nov. 28. 19:48
 6/20 intense ***** válasza:
100%
Ne ajándékozz kutyát, itt a lényeg. Ha annyira akar, majd ő vesz magának 23 évesen. Ezzel jól meg fogod lepni, főleg ha veszel neki olcsón egy szapis kutyát, akivel majd járhat az állatorvoshoz hetente, és otthagyat több 100 ezres tételeket. Szerinted erre vágyik?
2013. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

a lelkemre kötötte, hogy ha kutyát veszek neki mindenképpen ingyen. azt veszek vagy szerzek neki. pont. tényleg ne az ő meg én életembe folyjunk bele, mert arra irányult a kérdésem.

és tudom, hogy a kutyának örülne nagyon karácsonyra.


szóval. valaki tud kutyust, vagy nem?

oldalakon néztem, körbetelefonáltam mindenhol de nem igen találtam még..

2013. nov. 28. 19:56
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
hát nagyon boldog lesz ha megveszed neki a genetikailag hulladék, beteges, csípőizületes kölyköt pár tizesért, ami majd 2 évesen feldobja a pacskert -.- páros lábbal rúgnálak ki a helyében ha így tönkretennéd az álmom és meggyaláznád a kedvenc kutyafajtám
2013. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 intense ***** válasza:
100%
Hozz el egyet menhelyről, vagy gyepiről, az tényleg ingyen van (ja nem, mert annak is kell ennie, stb. de mindegy) és legalább segítetek is egy kutyuson! Másképp ingyen kutya nincs.
2013. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
hát persze hogy ezt mondta, mivel te még csak egy gyerek vagy nyilván nem akarta hogy a kis zsebpénzedet rá költsd el -.- ha annyira akartok egy kutyát, akkor fogod magad és a pasid, elmentek egy menhelyre vagy a németjuhász fajtamentőkhöz és onnan örökbefogadtok egy kutyát, legalább ezzel megmentetek egy életet, nem pedig az állatkínzást támogatjátok
2013. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!