Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajtaválasztó weboldal...

Melyik fajtaválasztó weboldal a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Néztem már nem egy ilyen fajtaválasztót, de mindegyik csak a gazdi igényeire és szabadidejére kérdez rá. Pedig a szmélysége is fontos lenne szerintem!
2009. nov. 21. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor fejtsd ki, milyen a személyiséged, és akkor biztos tudunk neked segíteni! Sajnos olyan oldal nincs, amilyet te keresel, de azért elképzelésed van?
2009. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nekem olyanok jöttek ki, hogy... Igények: kertes ház, közepes-nagy méret, kifejezetten őrizzen (ez volt a lényeg), szőr mindegy de lehet nagy stb... Erre kiad olyanokat hogy perzsa agár, csivava, basset hound stb.... :O

Inkább mondd el milyen vagy, mit szeretnél, járt kutyák közé. Azért a gépek még ennyire nem jók xD

2009. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kicsit gondolkodtam azon, nem-e lenne keletje egy olyan oldalnak ami segítene a fajtakiválasztásban. Bár szkriptet írni hozzá nem tudok, de segítséggel talán menne.

A kérdést azért tettem fel, hátha valaki tud olyan oldalról, ahol az igények helyett másra fokuszálnak.

Egyébként szeretnék kutyust majd egyszer. Egyenlőre jegelem a témát, mert sajna rajtam kivül más nem akar ( sőt!).

Ahhoz, hogy lehessen kutyám alapvető változásoknak kellene történnie. Erre viszont nincs esélyem most.

2009. nov. 21. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
2009. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!