Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnák vásárolni amerikai...

Hol tudnák vásárolni amerikai pitbull terrier-t?

Figyelt kérdés

Régóta álom ez a kutyu. Nem divatból, nem "menőzésből"/keménykedésből akarok ilyen kutyát! Társnak/barátnak, sportkutyának, családkutyának szeretném tartani, akivel hosszú sétákat, és hosszú játékokat játszhatok, és szebbé tehetjük egymás napjait :)


Viszon APBT klasszikus kutyát nem találok, csak ilyen xl, xxl , bandog & staff mixeket körülbelül, akire azt írják, hogy pitbull.


Ezt a vonalat szeretném:


[link]


[link]


Köszönöm szépen a válaszaitokat, és a segítséget!


Üdv. F/24



2013. nov. 29. 12:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudnék* Javítom! :-)
2013. nov. 29. 12:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ezek nem vonalak, csak képek, a vonal az a családfa


amúgy ha valóban szép kutyát szeretnél és elkötelezettje vagy a piteknek, valamint tudsz valamennyire angolul vagy németül, inkább nézd meg a külföldi kenneleket. A magyar kennelek nem túl.... bíztatóak, sajnos nincs igazán komoly kennel itthon ebből a fajtából.

2013. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Abszolút, 2 éve álmom, viszont most lenne/van rá elég időm, pénzem, energiám. Köszi a javítást, nézelődök :)


Szép napot

2013. nov. 29. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt örömmel olvasom, végre egy komoly gazdijelölt :) kicsit utánanéztem és ezt találtam, itt tudsz nézelődni és válogatni a kennelek között:

[link]

esetleg nézd meg a kennelek honlapján a linkeket, biztos lesznek még ott kennelek, illetve valahol egy olyan szövetség vagy klub, ahol ezzel a fajtával foglalkozni, aztán amelyik szimpi azzal fel tudod venni a kapcsolatot


sok sikert!

2013. nov. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pit kenneleket nem nagyon fogsz találni neten, én azt ajánlom látogass el súlyhúzó versenyekre és ismerkedj. Most lesz december elején legközelebb fehérváron. Illetve esetleg menthetsz is egyet, rengeteg nagyszerű sport pitet hoztak menhelyről.
2013. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
M.O-n tényleg nincsennek jó minőségű kutyák APBT-ről. Külföldön vehetsz egy igényes jó minőségű kutyát. Nézz szét viszont egyet ne felejts ne dönts elhamarkodottan. Szivesen segítek neked ha kinéztél egy kennel és belőle egy kutyát. Én elkövettem az a hibát, hogy gyorsan vettem kutyát mert csak úgy kellett hát meg is jártam vele. Pedig kennelből volt a kutya.
2013. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen Mindenkinek!! :)
2013. nov. 29. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!