Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezt megint össze...

Szerintetek ezt megint össze kellesz varrni?

Figyelt kérdés

egy nagyobb kutya megtámadta, szétharapta a hasát, meg lett műtve. hétfőn kellene vinni varratszedésre, de itt egy helyen elpattant a damil és nem tudom, mit kell majd vele kezdeni? szerintetek újra össze kellesz varrni?


rendszeresen fertőtlenítve van neki, illetve nem is fájlalja, szerintem a nyújtózkodásoktól pattant el.


[link]


2013. nov. 29. 15:18
 1/3 A kérdező kommentje:
egyébként a 10 nap ma járt le, és nekem nem úgy tűnik, mint ami szépen be lenne gyógyulva, korainak látom a varratszedést. nem fog felnyílni neki? a lábát is műteni kellett, az nagyon szép, a hasa ahhoz képest...
2013. nov. 29. 15:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hogy a 10 nap lejárt. Én ivartalanítäs után 15 napra vittem. És jó hogy Vártam mert szebb lett. Én a képen úgy látom hogy ennek a kutyusnak szétnyílt. Állatorvos tudná megmondani hogy mit kell vele csinálni. Addig fertőtlenitsd. És minél hamarabb nézze meg az orvos. Ő jobban tudja. :) Ne hagyd hogy nyalja. Legyen lakásban és rakj rá egy pólót, hogy ne nyalja a hasát. :) Pl egy gyerek póló.
2013. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma ígyis úgyis vissza kell mennetek,akkor úgyis megmondja a doki mi a teendő.Egyébként abból a képből nem sok mindent lehet megállapítani.
2013. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!