Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutya mellbimbója fekete,...

Kan kutya mellbimbója fekete, kosz vagy lehet baj is? (Állatorvos szerint normális! )

Figyelt kérdés
Két éves nagytestű kan, a pocakjánál alul egy részen nincs szőr. A mellbimbói közül amik azon a területen ahol van szőr néhány fekete, és olyan mintha befelé nőtt volna vagy nem tudom. Többször kérdeztem a dokit mi ez, de mindig azt mondta normális. A kutyának nem fáj, nyomogattam is, semmit nem reagál, szóval nem akkor a baj, csak nekem fura. Segítene olyan akinek szintén ilyen a kutyusa? Köszi!
2013. dec. 1. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Pigmentfolt.Normális.
2013. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Ne nyomogasd már, a te kutyád se nyomogatja a tiédet.


Az én kuztyámé is olyan.

2013. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:
Elég könnyű megállapítani: Fogsz egy vizes rongyot és megdörzsölöd. Ha lejön - kosz, ha nem jön le - pigment.
2013. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nem úgy nyomogattam ám hogy 0-24 rajta fekszem, csak megnéztem érez-e fájdalmat de semmi, azóta csak érdekelt mi ez, az állatorvosunk meg nem mondta ezt a pigment dolgot. Köszi szépen!
2013. dec. 2. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!