Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hónappal ezelőtt kaptunk...

Egy hónappal ezelőtt kaptunk egy majd 7kg-os 4 hónapos fekete kan kutyust. Most 13 kg, naponta 3szor kap enni. Rengeteget iszik, és kakál. Ez normális? állitólag labi!

Figyelt kérdés
kutya
2012. jún. 6. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5 hónaposan 13 kiló az kevés egy labinak.
2012. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg kevés. Mit eszik és mennyit???
2012. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mivel "állítólag labi", lehet, jó a súlya. A súlyt a kutya küllemén lehet megállapítani, jó,vagy rossz.

A sok széklet oka lehet a nem megfelelő étel. Átmegy rajta, nem dolgozza fel rendesen.

2012. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Minöségi tápot eszik beáztatva napi 2szer. de ebédre főtt ételt kap. nem látszódnak ki a bordái,de kitapinthatóak. marmagassága 45-47cm. 10en voltak egy alomban,és ez a 6.fialás volt.
2012. jún. 6. 11:10
 5/11 anonim ***** válasza:
5 hónaposan beáztatott kaját? Jó, hogy nem rágod meg helyette! A sok székletet okozhatja az is, hogy a házikosztot nem tudja megfelelően megemészteni, vagy mégsem olyan minőségi az a táp, ahogy te gondolod, vagy egyszerűen csak szerinted sok, pedig teljesen normális mennyiség.
2012. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

6. alom egy szukánál? rohadt szaporító, teljesen tilos ilyet csinálni. édes istenem,szegény állat.

akkor érthető hogy a kutyák soha nem lesznek elég erősek.

áztatott tápnem kell 5 hónaposnak, eszi az a simát is?

2012. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy minőségi tápot kap, még nem azt jelenti, hogy számára is megfelelő. Én is kifogtam egy prémium tápot, amiből semmit nem hasznosított a kutyusom, rengeteget kakilt tőle. Váltottunk, azóta újra növésben van.
2012. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,egy szaporitótol lett mentve.megszerettük és befogadtuk. egy 24 ora alatt kb 5-6 kupacot csinál. ez sok,nem? most váltottunk tápot,de azt is áztatom,mert habzsolja.vagy ne áztassam? szerintem elég ételt kap,mert egy hónap alatt megduplázta a súlyát,és a magasságát.
2012. jún. 6. 11:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 5 hónaposan az én kutyusom és 4x-5x kakilt még. Áztatni ne áztasd be teljesen, de nyugodtan öntsd le vízzel és 1-2 percig hagyd állni, én is így adom a kutyusomnak - szintén a habzsolás miatt.
2012. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A túl gyors növekedés sem egészséges. Sok annyi kupac.Lét lehet a tápra tenni, de nem kell áztatni. Ha habzsol, tegyél a tál közepébe egy nagy követ, vagy bármi nehezet. Majd szépen körbe kell neki halászni a kajáját. Nem fog habzsolni. Naponta egy kölyöknél nem ajánlatos vegyesen etetni. Vagy táp, vagy házi koszt.
2012. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!