Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyáimat zavarná a...

Ha a kutyáimat zavarná a hangos zene, csak kimennének, nem?

Figyelt kérdés
Imádok hangosan hallgatni zenét (általában rockot), teljesen kikapcsol az üvöltő metal, de a kutyák is a szobában vannak. Van másik szoba is, ahova elmehetnek, de nem szoktak. Akkor nem zavarja őket? Vagy hallgassam halkabban? Nem akarom, hogy rossz legyen nekik. Amúgy csak laptopon hallgatom, szóval nem úgy kell elképzelni, hogy dübörög bele a ház:)
2013. dec. 2. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem eszembe sem jut olyankor hangosan hallgatni a zenét, mikor a kutyáim is bent vannak. Ennyi eszed azért neked is lehetne... Lehet nem zavarja őket, de hogy halláskárosodást okoz, az tuti!
2013. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ők mindig bent vannak, mivel benti kutyák.
2013. dec. 2. 21:12
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Kutyákat áttereled a másik szobába, ajtót becsukod, laptopot benyomod, aztán relax :D
2013. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyák? Kertes házban laksz?
2013. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem kertesben lakom. Keverék, husky, roti (ideiglenes).
2013. dec. 2. 21:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sose csináltam ilyesmiből gondot, mindig is úgy gondoltam,hogy nem hülye az, hanem kutya. Az előző kutyámmal fesztiváloztunk is, ha sok lett neki az inger, akkor betettem a kocsiba, és időnként elmentem ránézni, de tök felesleges volt, az igazak álmát aludta.
2013. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Akiteki ***** válasza:
100%
Ha zavarja, akkor simán kimegy és otthagy. Ha tetszik neki, akkor még csatlakozik is hozzá. Az én kutyáim mindig vele vonítottak, mikor a fiam trombitálni tanult.
2013. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hehe, ez jó:) Köszi a válaszokat, akkor nem aggódom.
2013. dec. 2. 22:39
 9/15 Valletta ***** válasza:
Én úgy gondolom, ha zavarná őket a zene, odébbállnának. Az enyém mindig velem van, de ha akkor jönne dörgölőzni, amikor dohányzok, már fordul is sarkon. Szóval szerintem ha nem éreznék jól magukat a hangos zene miatt, arra az időre elvonulnának.
2013. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Akiteki ***** válasza:
Olvastam is ezt egy könyvben, de már nem tudom melyikben.
2013. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!