Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer és a bélgáz?

Boxer és a bélgáz?

Figyelt kérdés
Boxeresek tapasztalata érdekelne, ez fajta jellemző vagy valami gond van? Volt már korábban is kutyám, de eddig még sosem szenvedtünk ennyire a gázfelhőktől! Széklet rendben, minőségi tápot eszik a kutya, most 3 hónapos de éjjel inkább megfagyunk és nyitott ablaknál alszunk, mert nem bírjuk az állandó gázképződést, 5 percenként ereszt egyet, ez normális??
2013. dec. 3. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A boxerek pukizósak, de az semmiképp sem normális, h 5 percenként ereszt egyet.

Váltsatok tápot! Bár legjobb lenne a nyers étrend...

2013. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intense ***** válasza:
Nekem shar pei kutyám van, kb. fél éves-8 hónapos koráig nagyon durván sokat szellentett, a szag pedig szinte kibírhatatlan. Még egy ideig el kell viselnetek, de szerintem abba fog maradni, ahogy az enyémnél is. Fontos, hogy ne nasiztassátok, mert a különböző embereknek készült kaják nem tesznek jót a gyomruknak. Ezen kívül meg kell találni a neki való jó minőségű tápot is, de ahogy előttem is írták, legjobb a nyers.
2013. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem staffim van, de egy időben szintén minőségi táptól (acana) gázkamrát csinált a szobából órák leforgása alatt. Érdemes lenne nektek is tápot cserélni.
2013. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 40 éve tenyészt boxert.Az Ő kutyái is sok gázt eregetnek.Finoman szólva.
2013. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kocsival ne nagyon vigyétek,legalábbis amíg hideg van,mert megfagytok.Mi februárban voltunk vele hosszabb kb 2-3 órás úton.Kész kabaré volt.Fél percenként ablaktekerés.Szerintem boxer specialitás.Nem volt még ilyen gázos kutyám.
2013. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Több boxeres ismerősöm is van, nekik nyers étrend szerint eszik a kutyájuk, pukizgatnak, de egyáltalán nem gázosítja el a lakást.
2013. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!