Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog - bélgázok....

Francia bulldog - bélgázok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán befogadtam egy francia bulldogot. Felnőtt, de nagyon sovány szegényke. Eszik rendesen, Brit Adult M-es táp volt itthon, azt kapott. De elég büdöseket pukzik, nem nagyon lehet megmaradni mellett. :)


Milyen tápra váltsunk? Tapasztalatok?



2013. jan. 7. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Bulldog :D Én még nem találtam rá megoldást még egyenlőre. Bár úgy vettem észre hogy a Brit Care-től annyira nem pukiznak pedig még bárányos is :D
2013. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi már ott tartunk, hogy az udvart fűtjük, mert állandóan nyitva van az ablak...így január közepén kicsit természetellenes :)


Bízom benne, hogy csak a több hetes éhezés miatt ennyire pukis.

2013. jan. 7. 17:48
 3/9 kira kenzo ***** válasza:
Várj 1-2 napot lehet hogy az eddigi tápláléktól pukizik.
2013. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább heteket kell várni, míg teljesen helyreáll.
2013. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bulldog...

Az enyém bármit eszik a sensitive bárányos tápján kívül, iralmatlan puki van. De tényleg, kb. nem lehet neki adni egy csülökcsontot, mert másnap kiirtja az irodát. Akkor viszonylag (persze nem teljesen!!) pukimentes, ha napokig ugyanazt a sensitive bárányos tápot kapja.

2013. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva be fog állni, de nem fog megszűnni. Nekem angol bulldogom van. Többféle táppal etetem, plusz házikosztott kap. Förtelmeseket ereget, de annyira szeretem ezt a dögöt, hogy nem tudok rá haragudni miatta, ez a buldoggal jár. Illatosító plusz szellőztetés,mást nem tudsz csinálni :)
2013. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát, nekünk nagyon furcsa, mert van bent másik kutyánk, de az ritkán ereget. Ő egy mentett kutyus, aki már hetek óta alig ehetett, mert nagyon sovány szegény, egy elhagyott helyen volt.


Most csak tápot kap, ezt tartjuk egy darabig, hátha megszokja....

2013. jan. 7. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:

a bulldog az sajnos ilyen.

Miénk bárányos táptól konkrétan kiírtja a nappali növényzetét mire hazaérünk, meg a csirkeaprólék ami nagyon veszélyes vagyi fegyverré alkul át bennük.


sajnos csak a prémium tápok, azok közül is vagy fajta táp (van ilyen) vagy bárányos/lazacos, de mindenféle képpen csirke nélkül.

bár mondom, nálunk mind a kettő buli fingik mint a kénköves pokol a bárányostól.

2013. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a BARF megoldotta ezt a problémát.. igaz csirkét nem kap mert allergiás rá.
2013. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!