Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti vennétek innen kutyát?...

Ti vennétek innen kutyát? (Felnőtt, elvileg vehemens kaukázusi kanok! )

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom mit gondoljak erről a hirdetésről. Telep őrzésre kellene a kutya, megérné innen venni? Csak mert baromi drága, de nekem megéri ha minőségi a kutya, és nem okoz csalódást. Érdekelne a véleményetek, köszi!


2013. dec. 3. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hát én inkább cane corso-t v vmi ilyesmivel öriztetnék
2013. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"mivel szavak nélkül is tudom kutyáim gondolatát és érzéseit" Igazából ez a mondat ütött ki eléggé. :D Meg az áruk persze, de több milliós tételeket tárolunk a telepen, szóval ez már a legkevesebb a biztonság érdekében. Tetszenek a kutyáik, de egy link szaporítót nem szívesen támogatnék ennyivel.
2013. dec. 3. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Megnéztem a honlapjukat és őrző-védőre képzik őket. Pásztorkutyát az én véleményem szerint nem szabad ilyenre képezni. Ők nem személyvédő kutyák, hanem területvédő falkaállatok. Erősen a szovjet vonalat képviselik, úgyhogy én innen nem vennék kutyát.

Ha territoriális, ösztönösen bátor pásztorkutyákat akarsz, akkor máshonnan vásárolnék a helyedben. És ha a fajta mindegy, akkor a közép-ázsiai, kuvasz, komondor fajták között is szétnézhetsz.

2013. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az sem lenn rossz ötlet ha mondjuk örökbefogadnál valahonnan egy kutyát. sok kutyánál van kint, hogy egyedüli kutyának ajánlott, és igen vehemens házörző...stb. Szerintem inkább támogass egy menhelyet vagy szervezetet a kutty árával mint egy szaporítót...vagy valakit...
2013. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 4-es hozzászólóval, ha nem akarsz szaporítót támogatni, viszont fontos, hogy megbízható legyen, akkor gondolkodj el ez örökbe fogadáson. Itt van például a Kau, Sarp, KÁJ mentésnél mindjárt Daisy, aki ideális lehet neked.


[link]

2013. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Több milliós értéket tartotok és inkább egy , vagy több kutyára bíznád, mint a mai technikára? Veszel egy olyan kutyát, amelyet lapáttal fogsz etetni, de ha valaki onnan el akar vinni valamit, simán megmérgezi, és még ezer dologgal lehet egy kutyát semlegesíteni.

A "baromi drága" meg igazán azt jelzi, fogalmad nincs ma a kutyák áráról.

Tényleg menj menhelyekre, ott nem lesznek drágák a kutyák. Ugatni , jelezni azok is tudnak tökéletesen.

2013. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Quadral ***** válasza:
Nem sokból tart egy kutyát megmérgezni..., hacsak nem tudod ezt a fajta ösztönét letiltani, hogy engedély nélkül egyen. De Daisy tényleg elég keménynek tűnik a leírások alapján.
2013. dec. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!