Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb? Brit Premium...

Melyik a legjobb? Brit Premium, Pro Plan, Happy dog. Van aki ezek közül etet?

Figyelt kérdés

Mennyiért veszitek?

Köszi a válaszokat.



2013. dec. 3. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az egyik kutyámat Brittel etetem. Azért ezt veszem, mert ár-érték arányban ez a legmegfelelőbb, ennél drágábbat nem tudok neki venni.
2013. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is csak a Brit tápról tudok nyilatkozni, ár-érték arányban messze a legjobb, 450Ft körül van kilója, ha nagy tételben rendelem.
2013. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Brit. 15 kg-ot veszek 7-8 ezerért.
2013. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Valletta ***** válasza:

Az én kutyám már mindhármat kapta. Elsőnek a Brit Premiumot, mert jó az ár/érték aránya, de nagyon sok lett a széklet. Szóval váltottunk Pro Plan Sensitive-re, amivel teljesen meg vagyunk elégedve. Most, hogy kölcsön van a testvéremnél, aki mindenféle kifogást kitalál, hogy ő nem tud tápot rendelni, mert nem tudja hol átvenni, bla, bla, Happy Dog-ot kap. A kaka sok, nekem egyáltalán nem tetszik sem a táp összetétele, sem az ára. Ha végre hazajön a kutya, a két másik táp közül fogja kapni valamelyiket, anyagi helyzettől függően remélem, hogy a Pro Plant.


Az Árgépen meg tudod nézni, hogy melyik hol a legolcsóbb.

2013. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Jöhetnek még válaszok.
2013. dec. 3. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Brit. Valóban rengeteg a széklet, de gyönyörű tőle a kutya.
2013. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Quadral ***** válasza:
Mi is ProPlan Salmon Sensitive-vel etetünk, semmi allergia, jó a végtermék. A brit premium egy nagy rakás fos volt nekünk. Nem hízott a kutya, marha sok volt a kaki, és még az állaga sem volt jó. Majdnem a dupla adagot kellett már neki adni, hogy ne fogyjon. Úgyhogy árban kb ugyanott tartunk mint a ProPlannal.
2013. dec. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!