Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek őt már lehet...

Szerintetek őt már lehet behívhatónak nevezni?

Figyelt kérdés
5 hónapos lesz. Csak zárt futin engedem el, de akárhányszor hívom, visszajön. Akkor is, ha izgalmas dolgot csinál, játszik, bármit. Nem akarom elengedni kint, csak érdekel mit gondoltok.
2013. dec. 4. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem akkor behívható. Mivel én 80%-os behívásnak nevezem azt amit a kutyám csinál (játékból nem mindig tudom kihívni), ezért ha még játék közben is rád figyel az szuper! Főleg 5 hónaposan!
2013. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor játszik azért 2-3x kell neki szólni, de akkor is visszajön. Arra lennék kíváncsi, hogy akkor visszajönne-e, ha meglát messze egy kutyát, vagy kisgyereket (imádja őket). Ezt még nem próbáltuk.
2013. dec. 4. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
En eloszor egy olyan helyen probalnam ki, hogy visszajon-e, pl. egy nagyobb, fuves terulet. Mondjuk nem fout mellett, hanem egy parkban, stb. Nagyon nagy dolog, hogy ennyi idosen ilyen mertekben szot fogad. :)
2013. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

Büszke lehetsz magatokra! :)

Kb. 2-3 hónap és jön a kamasz dackorszak, mikor újra kezdheted az egészet :D

2013. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!