Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi idegesít legjobban egy...

Mi idegesít legjobban egy kutyát? Hogyan tudnám visszaidegesíteni a szomszéd kutyát? Hogy érezze amit én is!

Figyelt kérdés

A szomszédnak is gratula, az ablakom alá köti ki a kutyáját!

És idegesít, mert ha nincs itthon senki se a családból, neki áll ugatni a SEMMIT. Még ha a járókelőkre ugatna, de nem. Nincs senki az utcán, még a kocsik se mennek, erre ül, és képes úgy, 3-4 órán át ugatni, monotonon!

És idegesítő! Minden nap eljátssza!

A zene ilyenkor megy, de annyira már azt is unom!

Mivel tudnám visszabosszantani? Hogy érezze amit én!

A szomszéd nem fogja átkötni máshova, ez neki ilyen "négylábonjáróházőrzőriasztólény" nem fog vele törődni!


Szóval mivel tudnám én is visszaidegesíteni! Én benne vagyok az ilyesmiben! Ha már a száját nem képes befogni, és ugatni a levegőbe!



2013. dec. 4. 17:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
30%

ezzel, ezt játszd neki nonstop:



http://www.youtube.com/watch?v=_3CMr4Bg4Hk

2013. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
99%

Alapból hülye vagy.A kutya azért ugat,mert már önmagában frusztrált,ha "visszaidegesíted",akkor csak még jobban fog ugatni,ráadásul bebizonyítod,hogy a kutya értelmi képessége lealázza a tiedet.


A gazdát kellene "megleckéztetni" mert a kutya nem miattad csinálja az ugatást.Egyszerűen unatkozik.Képzeld el,hogy be vagy zárva 0-24 egy kicsi szobába és nincs ott semmi.Le tudsz ülni egy ágyra,vagy lefeküdni.Se telefon,se számítógép,se internet,se más emberek.Semmi....

Te mit csinálnál pár nap/hét alatt???


Jelentsd be a jegyzőnél,ha annyira zavar,mert ez állatkínzás,amennyiben a lánc is rövid a kutyának.


Ja,amúgy kérdezd már meg a szomszédod,hogy kikötve,hogy védi meg a házat?

Ha be akar törni valaki,akkor elsétál mellette...


ostoba ember...

2013. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
30%
vezesse be neki az internetet a kutyaólba s akkor kussol?
2013. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
12%

>Alapból hülye vagy


Hmm.. én azért nem mennék ilyen messzire. Amúgy a javaslatok jórésze megfontolandó.


Annyit tennék hozzá, hogy ha esetleg beszerzel valami ultrahangos kütyüt és kiteszed az ablakba, akkor lehet hogy elkussol. Téged nem fog idegesíteni a hang, mert nem hallod.

2013. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Akiteki ***** válasza:
89%

Aztán miért is kussolna egy ultrahangos kütyüre? (egyébként meg mi az?) Hall valami hangot, akkor még jobban ordít.

Jelentsd fel a szomszédot a jegyzőnél, ha nem tudsz vele egyezségre jutni.

2013. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
ugyis jön a mikolás. tedd ki az ablakbá
2013. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

17:52:


[link]

2013. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
17:52 mármint te, nem én
2013. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Akiteki ***** válasza:
84%
És be is vetted, hogy ez működik? Mit gondolsz miért nem lehet már kapni? Mert hamar rájöttek, hogy átverés.
2013. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
33%
Inkább lődd le.Azért ugat szerencsétlen,mert rohadt szarul érzi magát láncra kötve és így próbálja lefárasztani magát.Nem téged akar idegesíteni.Egyszer vágd le a láncról.Nem tudom,mit lehet az ilyen gazdákkal csinálni,általában semmit,legálisan a közjegyzőnél panaszt tenni.
2013. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!