Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amelyik kutya a gazdája...

Amelyik kutya a gazdája jelenlétében szét szaggatná a láncot is, hogy elkapjon, az tényleg veszélyes, vagy csak keménynek mutatkozik?

Figyelt kérdés

A szomszéd kutya láncon van. Mikor ott a szomszéd a kertben, a láncot is szétszaggatná úgy ugrik morog, felém. Mikor nincs ott a szomszéd, ugat rám egy kicsit, de ennyi.

Most csak a gazdájának akar keméynkedni, vagy ha át tudna jutni hozzám, szét haparna?

Kell tőle félnem?



2013. dec. 1. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A láncos kutyák alapból sem megbízhatóak általában. Úgyhogy szerintem jobb félni, mint megijedni.
2013. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy láncot tartott kutya nagyon veszeélyes.Semmilyen inger nem éri, unatkozik, tele van feszültséggel és bárkin levezetné ezt sajnos.Én a kedve sszomszédot raknám láncra.
2013. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

volt ilyen kutya ismerősöm. valahányszor mentem hozzájuk veszettül ugatott. mikor nem voltak otthon csak ő akkor kussolt.


de egyetértek az elöttem szólóval. a láncon tartott kutya megbolondul, ne általánosits feléje a viselkedésformái alapján, hanem számits a legosszabbra s ez alapján hozz óvintézkedéseket

2013. dec. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!