Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tarthatnék úgy kutyát...

Hogyan tarthatnék úgy kutyát kertben, hogy 99% hogy a szomszéd "b***rálná" amikor csak tudná?

Figyelt kérdés

Nem akarok gonosznak tűnni, de a szomszédom ezt csinálja!

1x vigyáztam a haverom kutyájára 1 hétre mikor elment nyaralni, és a szomszéd minden nap ott nyaggatta a kutyát kerítésen keresztül!

Sajnos én engedtem neki, mikor 1x rákérdezett, de nem arra gondoltam, hogy ezt fogja csinálni! Azt hittem 1x megsimogatja és ANNYI.

DE nem! Olyan, hogy kezdjük ott! Van SAJÁT kutyája! Azzal nem foglalkozik sz**t sem! Láncra köti, elé rakja a kaját, aztán ennyi!

2. Ott a kerítésen keresztül nyaggatta a kutyát, fél órán át simán amikor csak kijött a postással dumálni, vagy elment a boltba, mikor haza jött, az volt hogy oda sétált a kerítéshez, és dumált a kutyához, meg babusgatta, közben a kutyája ezt nézte, és ugatta! És ezt megcsinálja akár egész nap, ahányszor elmegy a kerítésünk előtt, és meglátja a kutyát!!!

3. Játszok kint a kutyával, egy olyan részen ahol nem látott, erre hívja oda a kutyát a kerítéshez, és képes volt 5 percen át kiabálni a kutyának, hogy menjen már oda!!! Én bosszús voltam, mert ÉN foglalkoztam vele, játszottam, simogattam, az meg MINDENÁRON el akarja oda hívni magához! Ne már!

Ha most lenne egy kutyám 100% hogy ugyan ezt csinálná.

Ha meg most megmondanám, hogy ne simogassa, meg minden 100% hogy nem tartaná be, 1x már megengedtem neki a haverom kutyájánál, most miért tiltanám meg neki, nem értené, nem is foglakozna ezzel!

És ezt nagyon nem akarom!


A szüleim meg engedték, hogy kutyát tartsak, de KINT nem bent. Úgy meg nem tudom, mert napközben suliban vagyok. a Szomszéd meg délutános, este dolgozik, tehát reggeltől, délutánig itt nyaggatná a kutyám!

Az meg hány hét, hónap mire megtanítanám, hogy a kerítéshez nem megyünk? Addig barátkozna a szomszéddal!


Mit tehetnék? Semmit így? Más van olyan helyzetben mint én? Hogy a szomszéd b***álja a kutyáját?



2013. dec. 4. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
másnak meg az a baja hogy a szomszéd folyton fenyegetőzik mert megugatja a kutya...
2013. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, ha ilyen szomszédom lenne...egyszer mászott át a kutyám, fel is akasztotta
2013. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most nem mindegy?Nyilván jobb egy olyan kutyával foglalkozni,amivel semmi gondja nincs,biztos ezért babusgatta.Vagy nagyon tetszett neki.lehet,hogy a te kutyád már nem érdekelné.Ha foglalkozol az ebeddel,nem fog odamenni a szomszédhoz,meg az ūjdonság is megszűnik,ha folyton ott a kutya.
2013. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd megunja a Te kutyádat is.

Egyik véglet sem jó, de még mindig jobb ez, mintha megmérgezné sorban a kutyáidat a szomszéd, sajnos errefelé van erre is példa, sőt szerintem az egész országban "divat" ez.

2013. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
84%
Nagy kennel, vagy simán attól a kerítéstől való lekerítés
2013. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sippara ***** válasza:
100%
Ha zavar, akkor vegyél nádat és erősítsd fel a kerítésre, így a szomszéd nem tud átnyúlni, a kutya pedig nem lát át. Probléma megoldva.
2013. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy legyen szíves ne babusgatni a kutyát, amikor foglalkozol vele. Beszélj a szomszéddal, és ha tényleg nem érti meg akkor csináld azt a kutyussal, hogy amikor odajön és hívná magához, megfogod te hívod és bementek a házba.
2014. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oh most látom, hogy kinti kutya. Akkor meg menjetek el vele olyan részre ahol nem látja a kutya, meg te se. Vagy kérd meg a szüleidet, hogy beszéljenek vele.
2014. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!