Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek az országban a legjobb,...

Melyek az országban a legjobb, legelismertebb szibériai husky tenyésztők? Kiállitásra honnan érdemes venni?

Figyelt kérdés
Kiállitásra szeretnék huskyt venni, showkutyának, majd akár továbbtemyésztésre. Ilyen céllal honnan érdemes huskyt venni? Hazai kennelek is elég jók vagy inkább valamelyik szomszédos országból lenne érdemes? Nézelődtem már én is, és van is több amelyik szimpatikus, de érdekel más véleménye is, hátha mond valamit, amit én nem vettem észre és segit dönteni.

2013. dec. 5. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes külföldre menni. Vannak itthon olyan kennelek, akiknek a kutyáiért külföldről jönnek a tenyésztők..... Jó eséllyel a sokkal drágábban kapnál rosszabb minőségű kutyát. A két legjobb kennel a Sophie's Pearl és a Nordica. Mindkettőből kiemelkedő kutyák kerülnek ki, de nem lesz egyszerű meggyőznöd a tenyészőket, hogy érdemes vagy a bizalmukra.
2013. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A Nordica-val egyszer találkoztam, azon belül is Vannabe-vel, imádom azt akutyát.


De inkább a Sophie's Pearlt ajánlom szívből - a tulaj az egyik itteni kutyaguru.

2013. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sophie's Pearl :)
2013. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Száz szónak is egy avége, mindenkitől ugyanazt ogod hallani: a Sophie's Pearl-el nem tudsz mellélőni.

2013. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A Nordicával sem. Azért, mert Teodóra nem ír ide, még nem rosszabb tenyésztő ő sem.
2013. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlen azért ajánlottam a Sophies Pearl-t mert ide irogat. Hanem ismerem személyesen is a tenyésztőt és a kutyáit is. Bárki választja biztosan nem éri csalódás.
2013. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szitukaaa: én sem azért, elhiheted.
2013. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Csady Kennel nekem is tőle vannak kutyáim, én mondjuk sportolok velük, de ők is olyan gyönyörűek, hogy ha nem az enyémek lennének, megbolondulnék értük! :D Drága, kedves kutyái vannak, egyáltalán nem vadak, ezt nagyon fontosnak tartja a tenyésztő hölgy, egyáltalán nincs agresszív vérvonala. De én csak egy husky imádó laikus vagyok, aki hobbiból edz és szánozik velük. [link]
2013. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
93%
Na ezt most felejtsd el! Nem tenyésztő!!!!!
2013. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

AbbyeFúria


Csady kennel, mint az ország legjobb tenyésztője? Ez az év vicce maximum... Ugye te sem gondoltad komolyan?:D Az ország egyik legnagyobb szaporitója cim jobban illik rá.:)) De belinkelted az oldalát elég megnézni a kutyáit is... Hol van ott egyáltalán husky? Mert én nem is látok huskyt, csak valami keverékeket, amihez hasonlókkal tele van a szánhúzó alapitvány és onnan legalább megmentesz egy kutyát, nem egy ilyen alakot támogatsz...Meg hol van ott szűrési eredmény meg bármi? Sehol... Én nem is reklámoznám ilyen nagy büszkeséggel, hogy onnan vettem kutyát, mert az a vásárlót is minősiti, de legalább olcsó volt...:) Ugye?:D

Ellehet olvasni pl ezt: [link]


Kérlek szépen, az egy dolog, hogy te beleestél abba a butaságba, hogy egy oltári nagy szaporitót támogattál és még azóta sem fogtad fel, ez a te dolgod, lelked rajta, de légyszives ne hirdesd, hogy mással is kicsesszen...

2013. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!