Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utazhat kutya külföldre elől...

Utazhat kutya külföldre elől a földön?

Figyelt kérdés

volt már rá példa az elmult években, hogy a nagyobb testű kutyánkat vittük magunkkal rokonokhoz, barátokhoz külföldre és mindig a lábamnál utazott. most viszont egy kisteherautóval megyünk (ausztriából németországba) és mivel teli lesz a kocsi hátul így elől fog utazni a lábamnál. ha esetleg megállat a rendőr, milyen gondunk lehet belőle?

volt rá példa egyébként hogy látta a rendőr a pihenőnél hogy a kutya onnan szállt ki (messziről), de nem jött oda vagy ilyesmi.. de ha esetleg épp most állítana meg, akkor mi van? bünti? vagy csak megszólják? tudom hogy hátul kellene rácsban utazni, de sajna nincs erre mód és hely.. előre is köszönöm a válaszokat.


2013. dec. 9. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csinálnak belőle nagy ügyet, csak minden papírja, oltása legyen rendben. :)
2013. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A határon úgysincs ellenőrzés, az utca rendőre meg nem szól ebbe bele. Mi Romániába szoktunk menni kutyástól, hol elöl van, hol a hátsó ülésen, de rá se bagóznak, még a papírokat sem nézik meg.
2013. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem követsz el valami baromi nagy szabálytalanságot, nem állít meg a rendőr csak úgy. Leginkább a gyorshajtókra vadásznak...
2013. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát elvileg nem utazhat gyakorlatilag nekem már közúti ellenőrzésen megjegyezte a rendőr hogy nem ez az állat szállítás legjobb módja (amibe igaza is van)

Nem csak boxban lehet utaztatni kutyát, van külön kutyabiztonsági öv is vagy kutyaszállító utánfutó.


Nem tudom hgoy a németek-osztrákok mennyire fektetnek erre nagy hangsúlyt de én látok rá esélyt hgoy bünti van érte, mert nálunk is most akarják bevezetni hogy erre is figyeljenek jobban a rend éber őrei

2013. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!