Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hullik a kutyusom szőre?

Mitől hullik a kutyusom szőre?

Figyelt kérdés

5,5 éves labrador fiú kutyus, kinti. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a szőrhullásával. Egy pici hullás oké, hogy normális nála, de mennyi szőrt jelent az? Ha hozzámbújik csupa szőr lesz a nadrágom...És ez szinte állandóan így van, nem időszakos, de nem csomóba hullik neki.

Tapasztalatok, tanácsok?


2013. dec. 10. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

2 dolgot tudok elképzelni:

1. a kölyökszőrét hullatja

2. vedlik a téli bundájára

2013. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5,5 évesen kölyökszőr? És mitől lehet ez?
2013. dec. 10. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:

:-D bocsi, benéztem a korát, valahogy 5,5 hónaposnak gondoltam

Na, akkor marad a vedlés. Vagy nem jó neki a kaja.

2013. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ezzel együtt nem vékonyodik,ritkul a bundája,nincs gond.Vannak egész évben szőröző kutyák.
2013. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Semmi gond, csak hirtelen kicsit meglepődtem a kölyökszőrön :D

Happy Dogot kap, bárányos-rizsest, mert csirkeallergiás. Nem fogy, nem ritkul a szőre, teljesen életvidám aktív jó étvágyú minden...csak ez az állandó szőrhullás

2013. dec. 11. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar a dolog még mindig megkeresheted vele az állatorvost is :-) Akár telefonon.
2013. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!