Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Iskolába bevihetem a kutyám?

Iskolába bevihetem a kutyám?

Figyelt kérdés
Olyan munkát kaptam (4 órás) ami akkor ér véget, amikor a sulim elkezdődik. Így viszont több mint 10 órát lennék el otthonról. Arra gondoltam, hogy vihetném magammal egész nap a kutyát (havanese), a munkába be szabad vinnem. Iskolába szerintetek beengedik, táskában?

2013. dec. 11. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha be is engedik, egyáltalán nem jó a kutyának az iskolában egy táskában ülni...
2013. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Tuti nem.
2013. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják megengedni, és ez így van jól.

Gondolj bele. A kutyának sem jó hogy a táskában ül, órán nem mászkálhat, mert zavarja a többi diákot.

A másik:

Nem te vagy az egyetlen akinek van háziállata. Ha te beviheted akkor jogosan jön a többi diák hogy akkor ők is vinnék a kedvencüket-

2013. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de érdemes megkérdezni. Én Ausztriában élek és itt az egyetemre előadásra simán behozzák a kutyát. Munkahelyre ugyanígy lehet vinni.
2013. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nem engedik be.

Vagy beszéld meg az igazgatóval, ha van kert hátha megengedi, hogy lekeríts ott egy részt és ott lehessen a kutya amíg tanulsz.

2013. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálunk nem engedték, pedig csak egy napról lett volna szó. De igen, az a legegyszerűbb, ha megkérdezed az igazgatót.
2013. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer volt,hogy az egyik tanárom behozta a Mopszát suliba (már nem tudom milyen okból kifolyólag). Ő elvolt,de elhiheted,hogy aznap se tanultunk,mindenki a kutyával játszott. Nem hiszzem,hogy megengednék,de kérdezd meg.


Amúgy meg nyugodtan otthon hagyhatod, nem lesz semmi baja. Legyen víze,játéka meg pakolj el mindent amit leszedhet stb,de valószínűleg aludni fog szinte végig :)

2013. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok!

Nagyon jó kutya különben, tudom hogy ellenne otthon is. Nem rombol, nem rág, ha nem vagyok otthon akkor aludni szokott. De én sajnálnám. Persze ha nem tudom megoldani a magammal hordást akkor muszáj lesz otthonhagynom.

Van iskolaudvar, de szerintem senki nem hagyná ott a kutyáját, nagyon sok osztály van, sima gimnáziumként, esti gimnáziumként és OKJ szakképzőként is működik az iskola, sokan megfordulnak itt, így meg pláne nem hagynám kint, szerintem az első nap ellopnák. Rendbontani sem akarok a kutyámmal, nem raknám le a földre óra közben mert akkor tényleg mindenki inkább kutyázna, mint tanulna. Nagyon ügyesen ül a táskában, szinte hallani se lehet hogy ott van, csak nézelődik - de legalább velem lenne, látnám, és tudnám hogy nem otthon szomorkodik egyedül.

Olyan amúgy a suli, hogy senkit nem érdekelne még az se, ha egy elefántot vinnék be, petárdától gitáron meg konga dobon át mindennel látok futkosni diákokat, csak értitek, attól hogy más ezt csinálja, még belém köthetnek a kutya miatt. Mindegy, tényleg az lesz a legjobb ha megkérdezem az igazgatót! És köszönöm a tippeket!

2013. dec. 11. 19:19
 9/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
92%

Tuti nem fogják, és ezt támogatom is. Ha mindenki vihetné a kutyáját, kész cirkusz lenne. Az iskola nem erre való :)

12-12 órát ki kell bírnia szobatisztán

2013. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Iskolába csak segítő kutyát, terápiás kutyát lehet bevinni. Erről jogszabály rendelkezik, az iskolát hiába kérdezed, nem ők döntenek.
2013. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!