Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kik a legnagyobb parasztok a...

Kik a legnagyobb parasztok a ti kutyás köreitekben, illetve akit volt szerencsétek látni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatgyűtési céllal tettem fel a kérdést. :D

#ewt
2013. dec. 12. 17:29
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

ERrefelé van egy csaj, aki magában beszél, inkább ordít (b*dmeg a k*vaanyád stb, de így instant bárkihez)

bejön közénk két kutyával, és egy akkora labdával mint egy tictac, és ha bármelyik kutya hozzáér, hisztériás rohamot kap, hogy rajta micsoda sérelem esett, és mindenki húzzon el a p*ba, meg mekkora paraszt itt mindenki, csak ő a normális. :D

2013. dec. 12. 17:32
 2/27 A kérdező kommentje:

Ma jó egy órája dobáltunk labdát lenn a kutyáknak, mikor odaért, és kiszúrta hogy az övé bizony az én kutyámnál van.

Mondtam neki, akkor talán hívja magához és vegye el tőle, mi így szoktuk. Hát, ő nem fogja fogdosni más "dögét". Kicsit felhúztam magam, persze ha feszült vagyok, nem jön oda hozzám a kutyám. Hála ennek a r*bancnak, kb 15 percig hajkurásztam a kutyám egy labda miatt, mire végre elhúzott.

2013. dec. 12. 17:35
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

A mi környékünkön van egy 40 kilós csaj, aki eltökélten hámmal akar sétáltatni egy malamutot.

Gondolom gondolom valami amerikai szánhúzós kalandfilmben látta, hogy azokra hámot kell adni.

Ezen a héten nem láttam.

Lehet sínbe tették a vállát. :D

2013. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Szilvi & Argos ***** válasza:
Sok paraszt nem szedi a szart, mások elengedik a behívhatatlan antiszoci kutyájukat...simogatják-etetik kérdés nélkül a kutyát, stb-stb...
2013. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Én falun lakok, úgyhogy itt nagyon kevés a kutyás, viszont gyakran kiszabadulnak az utcára ezek a tipikus falusi ebzetek, aminek nem nagyon szoktam örülni, mert a gazdájuk általában nincs sehol, vagy ha ott is van, sza*rik bele, mit csinál más kutyájával az övé.

A kedvencem az a középkorú néni, akinek az agresszív tacsija kiszaladt a nyitott kapun, és az utcán cirkált fel-alá fogvicsorgatva. Épp arra sétáltunk a kutyámmal, és néztük, most mi lesz. A gazdája hiábavaló és nem túl meggyőző kísérleteket tett arra, hogy a kutyáját visszahívja, természetesen eredménytelenül. A tacsi lassan közelített és vészjóslóan meredt ránk. Ekkor a néni volt szíves azt a kedves megjegyzést tenni (szinte neki állt feljebb, hogy arra mentünk), hogy "vigyázz, NEHOGY megharapjon!" Ezen annyira kiakadtam, hogy egy bájos farkasvigyor keretében csak annyit mondtam neki (nagy mézes-mázosan), hogy "milyen kedves...!" (...hogy szólt) Nem mondott semmit. Szerencsére aztán nem kekeckedett tovább a tacsi, de azóta is pikkelek a nénire. :D

2013. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem szeretem amikor hátulról ugrálnak a kutyámra. Szuka kutyám van és van két kutya a környéken aki mindig ugrálna rá ( meg úgy minden szukára ). Az egyik kutya sokszor van abban a falkában ahová mi is tartozunk/járunk. Kisebb csoport..és folyton ugrál a kutyámra..erre a gazdája mondja nekem ,hogy direkt nem szól rá mert nem d*gni akar ő így játszik..kétszer akkora mint az enyém. Az enyémet már nagyon zavarja és csattog a fogával és olyankor szokott besétálni egy harmadik fél akivel össze ugatnak/ morognak. Én szoktam elküldeni a kutyámról vagy inkább elmegyünk..a másik ilyen ugrálós kutya gazdáját nem is látni..fél óra múlva sétál a kutya után..nem értem az ilyet. A másik ami zavar hogy nem szólnak a kutyára ha az egyik kutya sokáig van a földön és 3-4en csipkedik ugatják és látszik a fekvőn ,hogy nem élvezi..volt ,hogy az enyém volt alul és olyan rossz volt látni. Egyébként én sem vagyok egy tökéletes gazda. Sokat kell még tanulnom, de a fenti kutyák gazdáin nem is látszik ,hogy ezen változtatni szeretnének..
2013. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nálunk sokan vannak. Van egy fickó, aki pont olyan, hogy menekül otthonról az asszony és a pulyák elől, ezért hozza le a kutyát este 10-11 körül, elszív egy doboz cigit, minden fiatal lány után bámul. Ilyenkor sajnálom, hogy én egy fiatal lány vagyok, nagy kutyával. Ez nagyon tetszik neki. A kutyám szuka, állandóan simogatja és mondja neki, hogy jajjjjj te kis k...rva, stb. A saját kutyája egy valami bichon vagy hasonló rémség, természetesen kan, természetesen állandóan rámászik az enyémre, bár fel sem éri. Persze a fickó mindig mondja, hogy ez az benike, jól csinálod, csajozzál csak. Mindig elmondja, hogy ő soha nem fogja ivartalanítani a kutyuskáját, mert akkor elveszi a férfiasságát. Talán ez az ember a legidegesítőbb. De még elég sokan vannak. Főleg akiknek neveletlen a kutyája, még sincs pórázon. A csajok, akik felkapják a kis cukiságokat, amikor meglátnak minket. Az öreglányok, akik már akkor ordítanak, hogy tróger vagyok, amikor a kutya még csak rákészül a kábelezésre, tehát még nincs is mit felszedni. De ami talán a legjobban idegesít, az az, hogy az emberek egyértelműnek veszik, hogy megsimogathatják a kutyámat, kérdezés nélkül. Nem akarom, hogy simogassák. Tanulja meg, hogy hogyan kell bizalmatlannak lenni.
2013. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Pfű. Ez a figura tényleg egy rettenet. :D

Mondjuk ezek közül amiket írtatok, tényleg mind előfordul, bizonyos időközönként.

2013. dec. 12. 18:04
 9/27 anonim ***** válasza:
Nálunk nincsenek kutyások, nálunk a lakók a parasztok. Főleg az anyukák meg az öregek. Kb hetente megfenyegetnek, hogy rámengedik a rottweilert, ha még egyszer arra viszem a dögöket és zavarom a házőrzőket...
2013. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ja meg az egyik állatorvos, akihez anyám kutyáját vittük. Mikor meglátta elkezdett fejhangon visítani, hogy kutyuska így úgy, meg ilyen jutalomfalatokkal tömni kérdezés nélkül. Persze a kutya nem maradt nyugton csak még idegesebb lett. Ha az én kutyámmal csinálta volna, szerintem arcon nyomom az biztos...

Meg egyszer arra értem haza, hogy valami vendég aki nekem idegen készül bemászni az egyzadás kutyám kennelébe, miközben az már majdnem megharapja. Hát akkor elszállt az agyam, hogy mégis mit képzel?? Erre közölte velem, hogy fogjam be, mert neki x diplomája van már, ő jobban tudja.

2013. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!