Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már "szerencsétek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már "szerencsétek" drogos vagy lelki beteg lányhoz? Hogyan kezeltétek, vagy kezelnétek?

Figyelt kérdés
Például ha szerelmesek vagytok, és utóbb derül ki, hogy van vele valami zűr (akár jó nagy zűr is)
2013. márc. 25. 00:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Segítenék neki leszokni, nem mindegy hogy mit szív, ha csak spanglizik arról simán le lehet hozni, de ha barnázik vagy kokózik ahhoz már orvosi segítségre is szükség lesz.
2013. márc. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szexre szoktatnám a drogrol...
2013. márc. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
én előbb észrevenném azt mint utóbb :)
2013. márc. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Navorski: Nehogy azt hidd, hogy olyan könnyű azt észrevenni. Főleg a fiatal narkósok idővel megtanulják leplezni a függőségüket. Saját tapasztalatból beszélek, szerencsére nekem sikerült lerakni mindent :).
2013. márc. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ha nagyon nagy zűr van és rendesen kész van a lány azt igen is észre lehet venni. Ha valaki lelkileg össze van roppanva az tud felhőtlenül boldog lenni? ..
2013. márc. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Barátnőm diagnosztizált Borderline személyiségzavaros(BPD).Kapcsolatunk előtt nem tudtam, de kb az első hónap elteltével rájöttem, hogy baj van, mivel ilyenkor még mindennek mézesnek kéne lennie, vele pedig nem igazán volt az... Ez szerintem nagy jel egy friss kapcsolatban, hogy valami nagyon nem okés.


Nagyon nem könnyű vele. Még 14 évesen volt diagnosztizálva, de szerinte az hülyeség, és nincs kihatással semmire sem, az orvosok hülyék, kitaláták. Tény, hogy begyógyszerezni, beszedálni nincs szükség, hiszen nem közveszélyes. Terápiára kéne járni pszichológushoz/pszichiáterhez.


Hülyeségeken fennakad, azért, mert fél, hogy elhagyom. Pl volt egy balesetem, kórházban voltam, és féltékeny volt a hölgy orvosra. És kiakadt, hogy nem anyáztam az orvosnak, hanem megpróbáltam kedves lenni, de persze nem flörtöltem.

Fb-m folyamatosan nézegeti, hogy ki likeolt stbstb, és ha valaki belájkol engem, akkor az neki már perpatvar téma, hogy tuti van közünk egymáshoz és megcsalom, hazug állat vagyok stbstb.



___________________

Ha drogos lenne, akkor úgy dobnám ki, mint az a bizonyos macskát. Az a baj benne, hogy lehet, hogy leáll vele, megígér fűt fát, de aztán jönnek a régi barátok, vagy éppen 2 gyereknél szokik rá újra az anyagra, mert meghalt az édesanyja vagy valami más komoly ok...


Masszív narkós emberre nem lehet számítani.


Bár barátnőm engem is drogosnak tart, pedig életemben 3x szívtam, 1x speedeztem. Véleményem szerint ez nagyon messze van a drogos fogalmától, de néhányan sajnos összemossák az egyszer fogyasztott drogot a vénás heroinhasználattal. Persze ez azért is van, mert sok ember magáról nem tudja, hogy drogos.

2013. márc. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy megpróbálnék segíteni rajta de, ez csak akkor sikerülne ha ő is hajlandó változni, és az ezzel járó áldozatokat meghozni.

Egy lelki betegen még lehet segíteni oltalmazással.


De egy drogfüggősékben szenvedő beteget már nem lehet csak úgy önerőből változásra bírni.

Mert azzal nem lehet segíteni a másikon, ha olyat kényszerítenek rá, amit ő nem akar, még ha a javára is válna!

2013. márc. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Menekülnék tőle,minél messzebb,minél hamarabb.

Nekem normális nő kell.

2013. márc. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Christian Death ***** válasza:
0%

Le kell szoktatni mindenfeleképp, ezt hogyan lehet?

Ugy hogy ne tudjon beszerezni anyagot, es ezt csak ugy lehet ha elkoltoztok egy messzi faluba/tanyara ahol nincs ismeros+nem mentek (rossz)tarsasagba 1evig.

2013. márc. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Christian akkora baromságokat tudsz mondani, hogy az hihetetlen.....
2013. márc. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!