Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes keverék kölyökkutyám...

9 hetes keverék kölyökkutyám harap, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem játékból! Rendesen felhúzott ínnyel már többször előfordult, az előbb a séta közben felemeltem, rám vicsorgott teljesen felhúzott ínnyel majd úgy belém mart, hogy ha nem kabátban lettem volna biztos nyoma marad! Ezt már nem egyszer eljátszotta, 7 hetesen fogadtam örökbe, törődök vele, én etetem és belém harap?? Ha megrázom a grabancát akkor még jobban támad! Ezt ki lehet nevelni??
2013. dec. 14. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Neked szakértő segítség kell hozzá. Menj el vele kutyaoviba.
2013. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen, 3 hónapos korától mehet de addig?
2013. dec. 14. 12:01
 3/10 anonim ***** válasza:
milyen keverék egyébként? mekkora lesz?
2013. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Állítólag közepes termetű lesz, nem tudom mik vannak benne, egyesülettől hoztam.
2013. dec. 14. 12:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Fú... tényleg, addig még van 3 hét. Mit csinálsz, mikor beléd harap? Ő mit csinál?
2013. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most legutoljára fel kellett vennem mert jött egy nagy kutya póráz nélkül és még nincs meg az összes oltása ezért nem akartam odaengedni, ő meg azonnal vicsorgott és a kabátujjamba mart, utána mikor letettem megint felém kapott vicsorogva, ekkor már megfogtam a pofáját hogy álljon le de amint elengedtem újra támadt... Behoztam a lakásba és most nem veszek róla tudomást...
2013. dec. 14. 12:29
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Kivitted sétálni úgy,hogy nincs meg az összes oltása?
2013. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sétálni nem, a ház elé vittem csak le alkalmanként fél percre, már kint végzi ügyesen a dolgát...
2013. dec. 14. 12:34
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez alapján sok gondod lesz még a kutyával. Ha legközelebb csinálja, hangosan jajdulj fel, hogy értse, ez fáj neked. Ha ez nem jön be, kapd el alul az állkapcsát, és addig fogd, amíg nem fejezi be.


Az én kutyám 5 hónapos, ő ilyet soha nem csinált, viszont az előző igen, de nálunk bejött a feljajdulás. Viszont oviba tényleg menjetek ha már lehet. Nagyon sokban könnyebb lesz a nevelése, ha segít egy szakember.

2013. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:
Megfogod a pofáját és összenyomod. (Persze előtte szedd le a kabátodról :)) Aztán nézz a szemébe közelről és mélyen és közben vicsorogj és morogj. Tartsd így egy darabig, amíg látod, hogy már nem áll a hátán a szőr és megértette a szitut. Később meg irány a kutyasuli.
2013. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!